Türk Hava Yollarından %25 Mil İndirim Promosyonu

Türk Hava Yolları, 3 Ocak – 28 Şubat 2011 tarihleri arasında yapılacak olan hava yolları seyahatleri için alınacak olan uçuş biletlerinde, %25 indirimli uçuş fırsatından, siz değerli yolcuların faydalanmasını sağlayacak. Kampanyanın geçerli olduğu bölgeler, yurtdışı seyahatlerinde geçerli olacak bölgeler.<!–adsense–> Bu bölgeler arasında, Yakın Doğu, Orta Doğu, Uzak Doğu, Orta Asya ülkeleri, Avrupa, Orta Kuzey Afrika; ve Kuzey Amerika ülkelerine yapılacak olan seyahatler yer alıyor.
Kampanya koşullarından da kısaca bahsedecek olursak: 17 Aralık 2010 tarihi itibariyle düzenlenmeye başlanan ödüllü biletleri kapsayan kampanya, seyahatlerin 3 Ocak – 28 Şubat 2011 tarihleri arasında gerçekleşmesini gerekli kılmaktadır. Yukarıda belirtilmiş olan bölgeler dahilinde gerçekleşecek olan kampanya dahilinde, dilerseniz Türkiye’den bu bölgelere uçabilir, ve dilerseniz de, bu bölgelerden Türkiye’ye geçiş yapabilirsiniz. Önemli olan, kampanyanın sadece bu bölgeler ile kısıtlanmış olduğunu bilmektir.
Promosyona dahil olan biletler arasında Miless&Smiles, Refakatçi ödül biletleri ile, Upgrade ödü biletleri yer almaktadır. Kampanyaya sadece, Türk Hava Yolları ile uçuş yapacak olan yolcularımız katılabilmektedir. TK 8000 tarifeli ortak uçuşlar; ve Star Alliance Partner hava yolları ile yapacağınız uçuşlarda, ödüllü bilet kampanyalarına katılabilseniz dahi, %25 mil indirimli uçma prompsyonundan faydalanamayacaksınız.
Kampanya, uçuşlara katılacak olan, yer garantili, sınırlı kapasitede yer, tüm ödül bilet kapsamındaki yolcular; ve ekonomi, business ve first rezervasyon yaptıracak olan tüm yolcularımız için geçerlidir. Bu kampanyaya katılmak isteyen ödüllü biletlerin, open, yani açık olarak satın alınması gibi bir durum söz konusu değildir. Kampanya tarihi, 28 Şubat 2011 son günlü olarak hazırlanmıştır. Biletlerin tarihini ya da varış noktasını değiştirmeniz herhangi bir kısıtlamaya dahil edilmemekle birlikte, tarihin değiştirilme süresi yine, 28 Şubat 2011 tarihi ile sınırlıdır.
%25 mil indirimli uçuş promosyonu için, tüm ödüllü bilet promosyon kuralları geçerlidir. Ve vergiler, yolcularımızdan tahsil edilmekte, tarafımızca karşılanmayıp, ücrete dahil edilmektedir.

mil turları,jolly hava yollari,izmir çıkışlı promosyon tur,indirimli günübirlik turlar,thy mil indirimi,thy mil promosyonlari
1.208 okunma

YORUMLAR