Türk Hava Yolları Ve Avea İşbirliği

Türk Hava Yolları, Miless&Smiless ve Avea iş birliği ile, Avea kullanan Türk Hava Yolları yolcularına büyük bir kampanya düzenliyor. Kampanya dahilinde, Avea faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları, ödedikleri her fatura için, ya da telefonlarına yükledikleri her kontör lira için <!–adsense–>Miless&Smiless kampanyasında, bonus puanlar kazanacaklar. Kazandıkları bu puanlar ile, dilerlerse uçuş indirimi alıp; dilerlerse de, kendi Avea hatlarına ya da bir başkasına, Lira kontör yüklemesi yapabilecekler.
Avea faturalı hattınızdan, ödediğiniz her 50 TL ve üzeri fatura için Miless&Smiless’ten 5 bonus kazanacaksınız. Faturasız hat aboneleri ise, her yükledikleri 30 TL ve üzeri kontör liraları ile, Miless&Smiless kartlarında 5 bonus ödül kazanacaklar. Bu bonusları, ister kendi hatlarında, isterlerse farklı bir Avea hattında kontör lira olarak kullanabilecekleri gibi; aynı zamanda da uçuş biletlerinde indirim alarak değerlendirebilecekler.
Türk Hava Yollarının Miless&Smiless kampanyası çerçevesinde, Avea ile düzenlenen ortak promosyon kampanyasında, faturalı hat kullanıcıları, en az 40, en fazla 200 TL yükletebilecekler. Faturasız Avea hat kullanıcıları ise, en az 100, en fazla 250 dakika yükletme şansına erişebilecekler.
Kampanya dahilindeki değerler ise, sırası ile şu şekildedir. Avea hatta ödenecek olan 50 ve üzeri TL faturalarınızda, 1 TL 5 mil olarak değerlendirilecektir. Miless&Smiless kampanyasından kazandığınız her 40 mil ise, hattınıza 1 dakika olarak yansıyacaktır. Avea hattınıza yükletebileceğiniz dakika sayısı en az 100, en fazla 250’dir bu değerler çerçevesinde. Ödül dakikalarınız, 10 ve 10’un katları şeklinde olmalıdır.
Faturasız Avea hat aboneleri ise, yükleyecekleri her 30 TL ve üzeri kontör lira için, 1 TL’ye 5 mil bonus kazanırlar. Faturasız hat kampanyasında, 75 mil toplanması halinde, bunun size geri dönüşü 1 dakika olacaktır. Karşılığında 40 lira ile 200 lira arası yükleme isteyebilirsiniz. 10’un katları olması gerekmemektedir. 1’in katları olması bu durum karşısında yeterli miktar sayılmaktadır.
Avea hatlarınız için TL/dakika taleplerinde bulunmak amacı ile aramanız gereken çağrı merkezi numarası: Türk Hava Yolları: 444 0 849’dur.
Türk Hava Yolları internet sitesi üzerinden de TL/dakika talebinde bulunabilmeniz mümkündür.
Avea hattınızdan 5849’a mesaj göndererek de TL/dakika talebinde bulunabilmeniz mümkündür.

miless&smiless,thy 30 tl,thy yolcularına tur düzenliyor,thy ve ave iş birliği,thy günübirlik turlar,thy günü bırlık kampanyası 2013
etiketler:
1.526 okunma

YORUMLAR