Saltur Ankara Çıkışlı Şeker Bayramı Eskişehir – İznik – Bursa – Mudanya – Trilye – Cumalıkızık Turu

1. Gün: Tunus Caddesi Numara 14’te gerçekleştirilecek olan buluşmanın ardından, ardından Şeker bayramı turuna Saltur ayrıcalığı ile İnegöl’den başlanacaktır. İnegöl’de öğle yemeğinin yenilmesinin ardından İznik’e doğru hareket edilecektir. Süleyman Paşa Medresesi, İznik Çini Fırınları Kazı Alanı, İznik Müzesi, Yeşil Cami, Lefke Kapı İznik’te görülecek olan yerler arasında sayılmaktadır. Göl kenarında yapılacak olan yürüyüş ve fotoğraf çekimi için şeker bayramı turu misafirlerine verilecek olan serbest zamanın sonrasında Bursa’ya doğru hareket edilecektir. <!–adsense–>Bursa’da otele yerleştikten sonra akşam yemeği yenilecek ve konaklanacaktır.
2. Gün: Sabah kahvaltısından sonra Mudanya’ya hareket edilecektir. Mudanya’da Mutareke Evi’ne gidilecek; ve sergilenen eserler görülecektir. Mudanya gezisinin tamamlanmasından sonra ise Siye’ye doğru hareket edilerek şeker bayramı turuna devam edilecektir. Siye’de bir serbest zaman verilecek; ve bu serbest zamanda yürüyüş yapma ve fotoğraf çekimi, Saltur misafirleri tarafından gerçekleştirilecektir. Serbest zamanın dolmasından sonra ise Trilye’ye doğru hareket edilecektir. Trilye’de öğle yemeği yenilecek ve Trilye tanınacaktır. Daha sonra ise, zeytinyağı ve zeytin alışverişi yapmaları için şeker bayramı turu misafirlerine serbest zaman verilecektir. Trilye gezisinin de tamamlanmasının ardından Bursa’ya hareket edilecek, Bursa’da Ulu Cami gezilecek; ve sonrasında otele gidilerek akşam yemeği yenilip konaklanacaktır.
3. Gün: Sabah kahvaltısının sonrasında Bursa Yeşil Cami, Külliye, Yeşil Türbe gezilecek, sonrasında ise Gülyaka’ya hareket edilecektir. Ağlayan Çınar ve Uluabat Gölü görülecek, köy içerisinde bir yürüyüş gerçekleştirilecektir. Buranın da gezilmesi tamamlandıktan sonra Cumalıkızık’a doğru şeker bayramı turuna devam edilecektir. Cumalıkızık’ta öğle yemeği yenilecek, sonrasında da serbest zaman verilerek köy içerisinde yürüyüş yapılmasına izin verilecek; Saltur misafirlerine alışveriş olanağı tanınacaktır. Bunların gerçekleştirilmesinin sonrasında ise Ankara’ya dönüş yolculuğuna başlanarak şeker bayramı turuna son verilecektir.
Saltur şeker bayramı turunun kişi başı ücreti 410 TL’dir. Ücrete dahil edilmeyecek olan hizmetler: öğle yemekleri ve içeceklerdir.

saltur eskişehir turu,ankara çıkışlı bursa iznik mudanya turları,ankara çıkışlı mudanya,saltur ankara çıkışlı bayram turları,ankaradan bursa tirilye turu varmı,bursa çıkışlı iznik turları
etiketler:,
2.472 okunma

YORUMLAR