Saltur Ankara Çıkışlı Şeker Bayramı Edirne – Çanakkale – Ayvalık Turu

1. Gün: Şeker bayramında Saltur ile bayram gezisi yapmak isteyenler arasından Saltur şeker bayramı turuna katılacak olanlar, akşam saat 22:00’da Tunus Caddesi Numara 14’te buluşacaklar; ve hareket edilecektir.
2. Gün: Sabah saatlerinde Edirne’ye varış gerçekleştirilecektir. Otele yerleşecek olan Saltur şeker bayramı turu misafirlerine otele yerleşmenin ardından serbest zaman verilecektir. Verilen serbest zaman sonrasında 12:00’da ekstra olarak öğle yemeği yenilecektir. Öğle yemeğinden sonra Edirne şehir turu gerçekleştirilecektir. Edirne şehir turunda gezilecek yerlerin listesi şu şekilde <!–adsense–>belirtilmiştir: 2. Beyazıt Külliyesi, Selimiye Cami, Saray İçi, Bedesten… Edirne şehir turunda gezilecek olan yerlerin tamamlanmasının ardından otele dönecek olan Saltur şeker bayramı turu misafirleri, akşam yemeğini otelde yiyecek ve konaklayacaklardır.
3. Gün: Otelde yapılacak olan sabah kahvaltısından sonra otelden ayrılacak olan Saltur şeker bayramı turu misafirleri otelden ayrıldıktan sonra Çanakkale’ye doğru hareket edeceklerdir. Çanakkale’ye varıldığında ise gezilecek olan yerlerin listesi şu şekildedir: Anzak Koyu, Conkbayrı, Kilitbahir, Abide… Çanakkale’de belirtilen Gelibolu Savaş alanlarının gezilmesinden sonra otele giderek akşam yemeğini yiyecek olan şeker bayramı turu misafirleri otelde konaklayacaklardır.
4. Gün: Saltur şeker bayramı turunun dördüncü gününde, otelde yapılacak olan sabah kahvaltısının sonrasında, Truva, Bozcaada ve Çanakkale turu gerçekleştirilecektir. Akşam saatlerinde otele dönecek olan Saltur misafirleri akşam yemeklerini yedikten sonra otelde konaklayacaklardır.
5. Gün: Otelden kahvaltı yapacak olan şeker bayramı turu misafirleri otelden ayrılacak ve sıra ile: Assos ve Küçükkuyu’yu gezeceklerdir. Gezilecek yerlerin tamamlanmasının ardından akşam üzeri Ayvalık’a giderek, otele yerleşecek olan Saltur şeker bayramı turu misafirleri, akşam yemeklerini otelde yedikten sonra aynı otelde konaklayacaklardır.
6. Gün: Otelde sabah kahvaltısı yapıldıktan sonra Ayvalık’ta şehir turu gerçekleştirilecektir. Ayvalık’ta gezilecek olan yerleri şu şekilde sayabiliriz: Sarımsaklı Plajı, Şeytan Sofrası, Cunda Adası… Gezilecek olan yerlerin gezilmesi tamamlandıktan sonra öğle sonrası otele dönülecektir. Akşam yemeği ve konaklama aynı otelde gerçekleştirilecektir.
7. Gün: Kahvaltıdan sonra otelden ayrılacak olan Saltur şeker bayramı turu misafirleri Bursa’ya doğru yola çıkacaklardır. Bursa’ya gidildiğinde ise Bursa’da bir şehir turu gerçekleştirilecektir. Bursa’da gezilecek olan yerler: Kapalıçarşı, Ulucami, Tophane, Yeşil Türbe… Bursa’daki gezilecek olan yerlerin tamamlanmasından sonra ekstra öğle yemeği alınacak; ve öğle yemeğinin sonrasında şeker bayramı turu sona ererek, Ankara’ya dönüş yolculuğuna başlanacaktır.
Saltur’un düzenlemiş olduğu şeker bayramı turları dahilindeki Edirne, Çanakkale ve Ayvalık turunun belirtilen kişi başı ücreti normal şartlar altında 790 TL’dir. Tur ücretine dahil olmayan hizmetler: öğle yemekleri, müze ve ören yerlerine giriş ücretleri, yemeklerle birlikte alınacak olan içecekler; ve minibar kullanımıdır.

saltur şeker bayramı turları,ankara çıkışlı çanakkale,ankara çıkışlı çanakkale turları 2013,çanakkalede gezilecek yerler,ankara çıkışlı çanakkale turları,saltur ankara çıkışlı
etiketler:, , ,
2.179 okunma

YORUMLAR