Ramazan Bayramı Ankaradan Kalkan Kuzey Ege Assos Ayvalık Çanakkale Turu- Ayakizi

1. Gün: Akşam saat 23:00’da Sıhhiye Atatürk Lisesi önünde gerçekleştirilecek olan buluşmanın ardından şeker bayramı turu yolculuğuna başlanacaktır.
2. Gün: Sabah saatlerinde Ayvalık’a ulaşılacak ve kahvaltı yapılacaktır. Kahvaltının sonrasında ise, Ayvalık’tan tüm gün olmak koşulu ile çıkılacak olan tekne turuna katılabilmek için Ayvalık Limanına gidilecektir.<!–adsense–> Akvaryum Koyu, Ortunç Koyu, İncirli Koyu, Cennet Koyu, Tımarhane ve Alibey Koyu gezilerinden sonra papalina – sardalya ve salatadan oluşan öğle yemeği alınacaktır. Tekne turunun tamamlanmasından sonra Ayvalık’ı yukarıdan görebilmek adına Şeytan Sofrası’na gidilecektir. Şeytan’ın ayak izinin görülmesinin ardından şeker bayramı turu misafirlerine serbest zaman verilecek, ve zamanın dolmasının ardından Altınoluk’a giderek otele yerleşilip akşam yemeği yenecek ve konaklanacaktır.
Ankara Çıkışlı Kuzey Ege Assos Ayvalık Çanakkale Turu- Ayakizi Tur 3. Gün: Otelde yapılacak olan sabah kahvaltısından sonra Troia Antik Kenti’ne gidilecektir. Troia Antik kentinde gezilecek olan yerler: Müze, Dokuz Yerleşme Katı; Truva Atı… Belirlenen noktaların gezilmesinin sonrasında Ezine’ye geçilecektir. Ezine’de peynir alışverişi yapılması için verilecek olan molanın ardından Assos Antik Kenti’ne doğru şeker bayramı turuna devam edilecektir. Assos’ta önce bir öğle yemeği yenilecek; daha sonra Athena Tapınağı, Kral Mezarları, Surlar, Tiyatro ve Agora gezilecektir. Belirlenen yerlerin gezilmesinin ardından Altınoluk’taki otele geri dönecek olan şeker bayramı turu misafirleri denize ve havuza girebileceklerdir. Akşam yemeği ve konaklama da yine aynı otelde gerçekleştirilecektir.
4. Gün: Sabah kahvaltısından sonra Gelibolu Yarımadası gezisine başlanacaktır. Namazgah, Kilitbahir Kalesi, Seyit Onbaşı Ve Deniz Savaşları Anıtı, Hamidiye Tabyaları, Şahindere Şehitliği, Soğanlıdere Şehitliği, Çanakkale Şehitler Abidesi, Gerçek Mezarlar, Ertuğrul Koyu, Yahya Çavuş Şehitliği gezilecek olan yerler arasında sıralanmaktadır. Belirlenen yerlerin gezilmesinin ardından öğle yemeği yenilecek; daha sonra ise Kabatepe Tanıtma Müzesi, Mehmetçiğe Saygı Anıtı, Anzak Koyu, Kırmızı Sırt, Kanlı Sırt, 57. Alay Şehitliği, Siper ve tüneller, Conkbayrı gezilecek; daha sonra ise otele dönülecek; akşam yemeği yenilerek konaklanacaktır.
5. Gün: Otelde yapılacak olan sabah kahvaltısından sonra Bursa’ya geçilecektir. Bursa’da öğle yemeği için serbest zaman alacak olan şeker bayramı turu misafirleri, kısa bir Bursa turu yaptıktan sonra şeker bayramı turunu tamamlayarak Ankara’ya geri döneceklerdir.
Şeker bayramı turunun belirlenen kişi başı ücreti 448 TL’dir. Ücrete dahil edilmeyen hizmetler: müze ve ören yerlerine giriş ücretleri, öğle yemekleri ve yemeklerin yanında alınacak olan her türlü içecektir.

Ankara Çıkışlı Tüm Şeker Bayramı Turları 2011

Ankara Çıkışlı Tüm Çanakkale Turları

ankaradan kalkan turlar,ankaradan kalkan bodrum turları,çanakaleden kalkan turlar,çankkaleden kalkan turlar,çanakkaleden kalkan turlar,çanakkaleden kalkan şehitlik turları
etiketler:, ,
1.834 okunma

YORUMLAR