İzmirden 23 Nisan Fethiye- Saklıkent- Gökova Gezisi (Fma Travel)

Fma Travel İzmir çıkışlı 23 nisan Özel 3 gün 2 gece Fethiye- Saklıkent- Gökova Gezisi

1. Gün: 23 nisan turları çerçevesinde düzenlenen Fethiye Saklıkent Dalyan Gökova turu için tur misafirlerinin alınacağı saatler ile birlikte alınacakları noktalar şu şekilde listelenmektedir: Sabah saat 07.15 Egepark, 07.30 Bostanlı İskele önü, 07.45 Karşıyaka FMA TRAVEL Ofisi, 08.00 Lozan Meydanı’nda Atatürk Lisesi önü, 08.15 Hatay Üçyol… Tur misafirlerinin belirlenen noktalardan alınmasının ardından başlayacak olan 23 nisan turunun yolculuğunda ilk olarak bir kahvaltı molası verilecek; ve sonrasında yola  devam edilecektir. <!–adsense–>Gökova Çamlı İskelesi’nde binilen tekne ile mavi yolculuk yapılmaya başlanacaktır. İncekum, Sedir Adası, Lacivertkoy, Yunuskoy gibi körfezin en güzel yerleri gezilerek 23 nisan turu misafirlerinin yüzme keyfi yaşamaları sağlanacak. Günün bitiminde ise tekneden ayrılan 23 nisan turu ekibi Akyaka’ya doğru yola çıkacaktır. Akyaka’da Kadın Azmağı’na gidilerek bir tekne turuna çıkılacaktır. Kadın Azmağı’ndaki tekne turunun ardından Akyaka sokakları ve evleri tanınacaktır.

2. Gün: Dalyan’da manzaraya karşı bir öğle yemeği yenilecektir. Sonrasında ise İztuzu Plajı ile birlikte Kaya Mezarları görmek isteyen 23 nisan turu misafirleri için ekstra bir tekne turu düzenlenecektir. Dalyan gezisinin tamamlanmasından sonra ise 23 nisan turu Göcek yolculuğu ile devam edecektir. Göcek sahiline ulaşıldığında keyif kahveleri içilecektir. Göcek’ten sonra ise Günün bitiminde Fethiye Ovacık’a ulaşılacak; ve Big Rose Hotel’e yerleşilerek açık büfe akşam yemeği yenilecek; ve burada konaklanacaktır.

3. Gün: Sabah kahvaltısı sonrasında yola çıkılacak; ve Saklıkent’e gidilecektir. Saklıkent’te geçirilecek keyifli dakikaların ardından ise Ölüdeniz’e gidilerek bir mavi yolculuğa çıkılması için yolculuğa devam edilecektir. Ölüdeniz Belcekız Plajı’na gidilerek, mavi yolculuk için tekneye binilerek mavi yolculuğa başlanacaktır. Mavi yolculuk sırasında Kelebek Vadisi’nde yüzme molası verilecektir. Bu molanın sonrasında isteyen 23 nisan turu misafirleri kısa bir yürüyüş de yapabilirler. Öğleden sonra ise sayısız koyda yüzme imkanı 23 nisan turu misafirlerine sunulacaktır. Aynı zamanda çok sayıda kilisenin ve manastırın tanınma olanağı da yakalanmış olacaktır. St. Nicholas Adası da gezilecektir. Mavi yolculuk sonrasında Kayaköy gezisi yapılacak; ve terk edilmiş olan Rum evleri tanınacaktır. Kayaköy gezisinin sonrasında ise  İzmir’e dönüş yolculuğu başlayacak; ve 23 nisan turu sona erecektir.

23 nisan turları dahilinde düzenlenen Fethiye Saklıkent Dalyan Gökova turunun kişi başı belirlenen ücreti: 259 TL’dir. Ücrete dahil edilmeyen hizmetler: Kadın Azmağı, Gökova, Dalyan ve Kelebekler Vadisi’nde düzenlenen tekne turları, öğle yemekleri, müze ve ören yerlerine giriş ücretleridir.

saklıkent turları,ŞİRİNCE TURUrururu,FETHİYEDEN ÖLÜDENİZ TURUrururu,gökova saklıkent,izmirden fethiye saklıkent turu 2013,izmirden saklıkent tour
etiketler:, , ,
2.090 okunma

YORUMLAR