İzmir Çıkışlı Tekne Turları – İzmirden Tekne turları

Sizler için İzmir çıkışlı tekne turları hakkında bilgi vermek istiyoruz. İzmirden yakın zamandaki tekne turları, tarihleri ve fiyatlarından bahsedeceğiz.

İzmir Çıkışlı Tekne Turları – İzmirden Tekne turları (Fma Travel)

İzmirden düzenlenen tekne turları arasında en popülerleri Gökova Tekne Turu, Bodrum Tekne Turu, Marmaris Tekne Turu, Kekova Tekne turu, Akyaka Tekne turu olarak düzenlenmektedir.<!–adsense–> Havaların ısınmasıyla birlikte tekne turları düzenlenmeye başlıyor. Sizler için İzmir çıkışlı tekne turu seçenekleri şöyle:

Gökova Tekne Turu: Günübirlik tekne turu arayanlar için en güzel alternariflerin başında Gökova geliyor. Fma Travel sadece Gökova için günübirlik tekne turu düzenliyor. GÖKOVA – SEDİR ADASI – İNCEKUM- YUNUS KOY – LACİVET KOY – AKYAKA… Tur ücreti 65 TL… Akyaka Tekne Turu ve Sedir Adasına giriş ise ücrete dahil değil.

Ayvalık Tekne Turu: FMA Travel tarafından Ayvalık için günübirlik tekne turu düzenleniyor. CENNET TEPESİ – İNCİ ADASI- MADEN ADASI – AYVALIK – CUNDA ADASI… Tur ücreti 59 TL… Öğle yemeği ücrete dahil, sabah kahvaltısı ise ücrete dahil değil

Bodrum Tekne Turu: Günübirlik Bodrum Tekne turu, bir günlüğüne tekne turu arayanlar için güzel bir alternatif. BODRUM – GÜMBET BODRUM KOYLARI – DEVE PLAJI- BAĞLA KOYU – AKVARYUM KOYU… Tur ücreti 69 TL… Öğle yemeği ücrete dahil, müze ve ören yerlerine giriş ise ücrete dahil değil.

Kekova Tekne Turu: Kekova için günübirlik tekne turu düzenlenmiyor. Kekova’ya tekne turu isteyenler için Olympos ve Kekova Turu’nda tekne turu ekstra olarak yapılabiliyor.

Akyaka Tekne Turu: Akyaka tekne turu için Marmaris yöresine düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Akyaka’da doğal akvaryum denilen tekne turu çok hoşunuza gidecek. Fma Travel Marmaris- Dalyan Turu sizin için uygun olabilir.

Dalyan Tekne Turu: Dalyan tekne turu için  Fma Travel Marmaris- Dalyan Turuna veya Fethiye-Kaş-Dalyan Turuna katılabilirsiniz.

Güncel tur tarihleri için Tur Takvimimize bakabilirsiniz: İzmir çıkışlı Güncel tur takvimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.