İzmir Çıkışlı Baştan Sona Akdeniz Sahilleri Antalya-Alanya Turu (Fma Travel)

İzmir Çıkışlı Baştan Sona Akdeniz Sahilleri (Fma Travel)

1. Gün: İzmirden düzenlenen Baştan Sona Akdeniz Sahilleri turuna katılacak tur misafirlerinin alınacakları noktalar; ve buluşma saatleri şu şekilde belirlenmiştir: Sabah 07.00 Mavişehir Ege Park, 07.15 Bostanlı İskele, 07.30 Karşıyaka FMA TRAVEL Ofis önü, 07.45 Lozan Atatürk Lisesi ve 08.00 Hatay Üçyol… Tur misafirleri belirlenen noktalardan alındıktan sonra, kahvaltı molası verilecektir. <!–adsense–>Daha sonra ise Denizli Serinhisar beldesine ulaşılacaktır. Serinhisar’da yapılacak leblebi alışverişinin sonrasında Salda Gölü’ne doğru yolculuk devam edecektir. Anadolu’nun en berrak gölünün manzarasının izlenmesinden sonra Baştan Sona Akdeniz Sahilleri  turunda sırayı Burdur yolculuğu alacaktır. Burdur’da ceviz ezmesi alışverişlerinin yapılmasının ardından Antalya’ya doğru devam edecek olan tur yolculuğunda Antalya’ya ulaşıldığında Düden Şelalesi gezilecek, sonrasında ise otele yerleşilecek; ve açık büfe akşam yemeği yenilecektir.
2. Gün: Sabahın erken saatlerinde otelde yapılacak olan kahvaltı sonrasında Kaleiçi’ne doğru yola çıkılacaktır. Kaleiçi Evleri ve Hadrian Kapısı yakından tanındıktan sonra, şeker bayramı turu Alanya yolculuğu ile devam edecektir. Alanya’da ilk olarak Kızılkule ve Damlataş Mağarası gezilecektir. Sonrasında ise Manavgat Şelalesi’nin gezilmesi amacı ile Manavgat’a doğru yola çıkılacaktır. Manavgat Şelalesi yanında yenilecek olan öğle yemeği sonrasında Aspendos Tiyatrosu görülecektir. Orada geçirilen zamanın ardından da otele geri dönülecektir.
3. Gün: Otelde yapılacak olan sabah kahvaltısının ardından Kemer yolculuğu ile tura devam edecektir. Kemer’e gidildiğinde ilk olarak rehber tarafından verilen serbest zaman değerlendirilecektir. Serbest zamanın sonrasında Phaselis antik kenti  gezilecektir. Daha sonra da Ulupınar gezisi gerçekleştirilecektir. Ulupınar’da alabalık menüsünden oluşan bir öğle yemeği yenilecektir. Öğle yemeğinin ardından ise Olympos sahiline doğru bir yolculuk gerçekleştirilecektir. Olympos antik kenti  gezdirildikten sonra Finike de otel yerleşilecek, akşam yemeği yenilecek; ve konaklanacaktır.
4. Gün: İlk olarak sabah otelde bir kahvaltı yapılacak; sonrasında ise Kekova’ya doğru yola çıkılacaktır. Kekova yolculuğu sırasında Demre’de yer alan Noel Baba Kilisesi ziyaret edilecektir. Bundan sonra Üçağız Sahili’ne doğru yolculuk devam edecektir. Üçağız Sahili’nde ekstra tur gerçekleştirilerek, Kekova’da doğru bir mavi yolculuk yapılacaktır. Kekova’da tekne turu sırasında yenilecek olan açık büfe öğle yemeği sonrasında Kekova’ya veda edilecek; ve tura devam edilecektir. Kaş’a gidilecek, burada Kaş evleri ve Antiphellos Lahdı tanınacaktır. Daha sonra ise Kalkan istikametinden İzmir dönüşü gerçekleştirilecek ve Baştan Sona Akdeniz Sahilleri turu sonlandırılacaktır.
Fma Travel Baştan Sona Akdeniz Sahilleri turunun kişi başı ücreti: 329 TL’dir. Antalya Alanya turu ücretine dahil edilmeyen ekstra hizmetler: Kekova’da gerçekleştirilecek tekne turu, öğle yemekleri; ve müze ile ören yerlerine giriş ücretleridir. ALANYA ve ŞELALELER TURU de ekstra olup ücreti  30 TL dir.

izmir çıkışlı antalya turları,İZMİR ÇIKIŞLI AKDENİZ TURLARI,izmirden antalya turları,antalya izmir gezi rehberi,izmir antalya turu,izmir antalya turları
etiketler:, ,
4.631 okunma

YORUMLAR