İzmir Çıkışlı 29 Ekim Turları: Marmaris ve Datça Turu (Fma)

1. Gün: Cumhuriyet Bayramı turları çerçevesinde düzenlenen Datça ve Marmaris turu için belirlenen buluşma saatleri ve buluşma noktaları şu şekilde belirlenmiştir: 07:15 – Bostanlı Vapur İskelesi önü, 07:30 – Karşıyaka FMA TRAVEL Ofisi önü, 07:45 – Lozan Meydanı Atatürk Lisesi önü, 08:00 – Hatay – Üçyol… Belirlenen yerlerden, Cumhuriyet Bayramı turları dahilinde düzenlenen Datça ve Marmaris turuna katılacak olan tur misafirlerinin alınmasının ardından, Datça’ya doğru yola çıkılacaktır. Palamutbükü’ne öğle saatlerinde ulaşacak olan Cumhuriyet Bayramı turu misafirleri, <!–adsense–>Palamutbükü’nde öğle yemeklerini yiyeceklerdir. Öğle yemeğinin ardından Can Baba’nın evi; ve yaşadığı yerlerin yakından tanınması için Eski Datça’ya gidilecektir. Daha sonra, Datça Merkez’e gidecek olan Cumhuriyet Bayramı turu misafirleri, burada badem ve bal alışverişi yapabilmek için serbest zaman alacaklardır. Belirtilen aktivitelerin gerçekleştirilmesinden sonra Marmaris’e gidecek olan Cumhuriyet Bayramı turu misafirleri, Marmaris’te otele yerleşecek; akşam yemeği yiyerek konaklayacaklardır.
2. Gün: Otelde sabah kahvaltısının yapılmasından sonra otelden ayrılacak olan Cumhuriyet Bayramı turu misafirleri, Kale ve Bedesten gezileri için otellerinden ayrılacaklardır. Belirtilen yerlerin gezilmesinden sonra Gökova’ya gidecek olan Cumhuriyet Bayramı turu misafirleri Gökova’da mavi yolculuk için bir tekne turu gerçekleştireceklerdir. Yunusköy, Lacivertköy, İncekum, Sedir Adası gibi koylar gezilecektir. Günün sonunda Gökova tekne turunu tamamlayacak olan Cumhuriyet Bayramı turu misafirleri, Akçapınar Köyü’ne gidecek; ve Emel Sayın Yolu, ve İdyma Kaya Mezarları görülecektir. Belirtilen yerlerin gezilmesinden sonra Akyaka’ya gidecek olan Cumhuriyet Bayramı turu misafirleri, burada da keyifli bir yolculuk gerçekleştireceklerdir. Akyaka evleri; ve sokaklarının da gezilmesinden sonra Cumhuriyet Bayramı turları dahilinde gerçekleştirilen Datça ve Marmaris turu sona erecek; ve İzmir’e dönüş için yola çıkılacaktır.
Cumhuriyet Bayramı turları dahilinde düzenlenen Datça ve Marmaris turu için belirlenen kişi başı ücret 139 TL’dir. Bu ücrete, müze ve ören yerleri giriş ücretleri, öğle yemeklerinin ücretleri; ve, Gökova; ve Akyaka’da gerçekleştirilecek olan tekne turlarının ücretleri dahil edilmemiştir.

izmirden datçaya tur,izmir datça tekne turları,marmaris akyaka,İZMİR ÇIKIŞLI MARMARİS TURLARI,AKYAKAEVLERİ,İZMİR ÇIKIŞLI DATÇA TURU
3.014 okunma

YORUMLAR

1 Yorum Yapılmış

  1. teşşekkür ederim bilgi verdiğiniz için saolum.