İzmir Çıkışlı 29-30 Ekim Haftasonu Pamukkale Buldan Turu (Fma)

Cumhuriyet Bayramı turları dahilinde düzenlenen, İzmir1. Gün:  çıkışlı Pamukkale Ve Buldan turu için tur misafirlerinin buluşma saatleri ve buluşma noktaları şu şekilde belirlenmiştir: 07:15 – Bostanlı İskelesi, 07:30 – Karşıyaka Yalısı; FMA TRAVEL Ofisi, 07:45 – Lozan Meydanı Atatürk Lisesi, 08:00 – Hatay – Üçyol… Belirlenen yerlerde gerçekleşecek olan buluşmanın sonrasında, Pamukkale ve Buldan turu için yola çıkılacaktır. Öncelikle yolda kısa bir mola verilecek; daha sonra ise, Cumhuriyet Bayramı turu yolculuğuna Nysa Antik Kenti ile devam edilecektir.<!–adsense–> Nysa Antik Kenti gezisi gerçekleştirildikten sonra ise, Pamukkale yolculuğu ile Cumhuriyet Bayramı turuna devam edilecektir. Pamukkale’de ilk önce otele yerleşecek olan Cumhuriyet Bayramı turu misafirleri, otelde öğle yemeklerini yiyeceklerdir. Öğle yemeğinin sonrasında Cumhuriyet Bayramı turu misafirlerine otelin termal imkanlarından yararlanma fırsatı sunulacaktır. Cumhuriyet Bayramı turu sırasında otelde alınacak olan alkollü içecekler hariç, her şey otel hizmetlerine dahil edilmiştir. Akşam yemeğinin yenilmesinin sonrasında, otelin barına gidecek olan Cumhuriyet Bayramı turu misafirleri, canlı müzik ile eğlenceli bir akşam geçirme şansını yakalayacaklardır. Daha sonra da konaklama yine oteldedir.
2. Gün: Sabah otelde yapılacak olan kahvaltıdan sonra, otelin termal olanaklarından Cumhuriyet Bayramı turu misafirlerinin yararlanabilmeleri için 11:00’a kadar serbest zaman verilecektir. 11:00’dan sonra ise otelden ayrılacak olan Cumhuriyet Bayramı turu misafirleri, Hierapolis Antik Kenti; ve Pamukkale Travertenleri’ni ziyaret edeceklerdir. Öğle saatlerine ulaşıldığında ise, Cumhuriyet Bayramı turu rehberinin belirlediği bir restourantta öğle yemeği yenilecektir. Öğle yemeğinden sonra bir outlet alışveriş merkezine gidecek olan Cumhuriyet Bayramı misafirleri, burada, Denizli’ye ait dokuma ürünlerinin alışverişini yapabilme şansına erişeceklerdir. Daha sonra ise Buldan’a gidilecektir. Buldan’da alışveriş yapılabilmesi için, Cumhuriyet Bayramı turu misafirlerine serbest zaman verilecektir. Serbest zamanın dolmasından sonra ise, Cumhuriyet Bayramı turu bitecek; ve İzmir’e dönüş yolculuğuna başlanacaktır.
Cumhuriyet Bayramı turu için belirlenen kişi başı ücret: 119 TL’dir. Ücrete, 2. Gün yenilecek olan öğle yemeği, otelde alınacak olan alkollü içecekler, müze ve ören yerlerine giriş ücretleri dahil değildir.

izmir çıkışlı haftasonu turları,izmir çıkışlı pamukkale turları,izmir çıkışlı denizli buldan,denizli çıkışlı günübirlik turlar,hafta sonu turları izmir çıkışlı,izmir çıkışlı günübirlik pamukkale turu
etiketler:
2.378 okunma

YORUMLAR