İzmir Çıkışlı 23 Nisan Doğu Akdeniz ve Göller Yöresi Turu (Fma Travel)

1. Gün: 18:00 Ege Park, 18:15 Bostanlı Vapur İskelesi, 18:30 FMA TRAVEL Ofisi, 18:45 Lozan Atatürk Lisesi, 19:00 Hatay Üçyol, 19:15 Ege Üniversitesi Kampüs Kapısı… Belirtilen saat, ve yerlerden alınacak olan 23 Nisan turu misafirleri ile birlikte, 23 Nisan turu için yola çıkılacaktır.
Sabah kahvaltısı için yol üzerinde verilecek kısa molanın sonrasında Tarsus’a doğru, 23 Nisan turu yolculuğuna devam edilecektir. Tarsus’ta görülecek olan yerler: Nusret Mayın Gemisi, Kleopatra Kapısı, Tarsus Şelalesi’dir. <!–adsense–>Belirtilen yerlerin gezilmesinden sonra Tarsus’tan ayrılacak olan 23 Nisan turu misafirleri, yolculuklarına Gaziantep ile devam edeceklerdir. Gaziantep’te ilk olarak bir öğle yemeği yenilecek, sonrasında ise, Gaziantep Merkez’e gidilerek kentin tarihi yapısının yakından tanınması olanaklı hale getirilecektir. Gaziantep Kalesi gün sonunda resmedildikten sonra ise bir atölyeye gidilerek, bakırcılık, ve sedef kakma sanatları hakkında bilgi alınacaktır. Belirtilen yerlerin gezilmesinin ardından Ravanda Hotel’e gidecek olan 23 Nisan turu misafirleri, buraya yerleşerek akşam yemeklerini yiyeceklerdir; ve konaklama da aynı otelde gerçekleşecektir.
2. Gün: Otelde yapılacak olan sabah kahvaltısından sonra 23 Nisan turu yolculuğu Antakya ile devam edceektir. Antakya’da görülecek yerler: St. Pierre Kilisesi, Mozaik Müzesi, Antakya evleri, ve Habib Neccar Camii… Belirtilen yerlerin gezilmesinin ardından Harbiye’ye gidilerek, Harbiye Şelalesi kenarında öğle yemeği yenilecektir, ve bu sırada, isteyen 23 Nisan turu misafirleri, defne sabunu, ve Antakya ipeklisi alma şansına erişeceklerdir. Sonrasında ise, 23 Nisan turu yolculuğu İskenderun ile devam edecektir. İskenderun’da bulunan Atatürk Heykeli önünde bir resim çekildikten sonra, sahile gidilerek burada keyif kahvelerinin içilmesi için 23 Nisan turu misafirlerine zaman tanınacaktır. Daha sonra ise 23 Nisan turunun bir sonraki adresi olan Adana’ya gidilecektir. Adana’da, Seyhan Nehri, Sabancı Camii, ve Taşköprü görülecektir. Adana’da gezilecek olan yerlerin tamamlanmasından sonra, Ekinci Garden Business Hotel’e yerleşecek olan 23 Nisan turu misafirleri, yerleşim işleminden sonra 23 Nisan turu rehberinin belirlediği bir yere giderek burada akşam yemeklerini yiyecek, sonrasında ise otellerine geri dönerek burada konaklayacaklardır.
3. Gün: Otelde yapılacak olan sabah kahvaltısından sonra 23 Nisan turu Mersin yolculuğu ile devam edecektir. Mersin’de, Dilek Mağarası, Cennet Ve Cehennem Mağaraları; ve Kız Kalesi ziyaret edilecektir. Sertavul Geçidi’nde bir öğle yemeğinin yenilmesinden sonra Konya’ya doğru devam edecek olan 23 Nisan turu yolculuğunda, Karatay Medresesi, İnce Minareli Medrese, Alaaddin Tepesi ve Alaaddin Cami gibi yerlerin panoramik olarak görülmesinden sonra ise, Mevlana Müzesi ziyareti gerçekleştirilerek, 23 Nisan turu yolculuğuna Beyşehir ile devam edilecektir. Beyşehir’e akşam saatlerinde varıldığında, Ali Bilir Hotel’e yerleşilerek akşam yemeği yenilecek, ve burada konaklanacaktır.
4. Gün: Otelde sabah kahvaltısı yapıldıktan sonraBeyşehir gezisi başlayacak; ve Eşrefoğlu Cami ziyareti gerçekleştirilecektir. Beyşehir Gölü ziyaretinin de gerçekleştirilmesinden sonra Eğirdir Gölü yolculuğu ile 23 Nisan turuna devam edilecektir. Eğirdir Gölü kıyısında yenilen öğle yemeğinin sonrasında, Eğirdir Kalesi, Dündar Bey Medresesi, Hızır Bey Cami gezileri gerçekleştirilecektir. Eğirdir Gölü gezisinin tamamlanmasının ardından Isparta’ya gidecek olan 23 Nisan turu misafirleri, Gülbirlik’ten alışveriş yaptıktan sonra, 23 Nisan turunu tamamlayarak İzmir’e dönüş için yola çıkacaklardır.
23 Nisan turu ücretine, öğle yemekleri, ikinci gün yenilecek akşam yemeği, ve müzeler ile ören yerlerine giriş ücretleri dahil değildir. 23 Nisan turu kişi başı ücreti: 399 TL…

23 nisan antakya turları ızmırden,AKDENİZ GEMİ TUR,izmir çıkışlı23 nisan turları,19 nisan cıkışlı izmir turları,izmir çıkışlı 2 nisan antakya turu,izmir çıkışlı 23 nisan antakya turu
etiketler:, , ,
1.697 okunma

YORUMLAR