İzmir Çıkışlı 1 Mayıs Turları: İzmirden Günübirlik Turlar

1 Mayıs gününe özel İzmir çıkışlı günübirlik turlar arasından iki tanesinden sizlere bahsetmek istiyoruz. İki tur da FMA Travel tarafından düzenleniyor.

Fma Travel 1 Mayıs İzmir Çıkışlı Günübirlik Kazdağı Cunda Adası Turu

Tur programında gezilecek yerler şunlar:  Hasan Boğuldu Büveti, Gömeç Atatürk Kayası, Burhaniye, Sutüven Şelalesi, Cunda Adası ve İskele… Tur ücretine dahil olan hizmetlere Burhaniye Sahilinde öğle yemeği dahildir. Şelale girişinde alınacak 15 TL ise, sizlerden ayrıca tahsil edilecektir. Tur ücreti: 59 TL’dir. Tur detayları için tıklayın: İzmirden Günübirlik Kazdağı Cunda Turu (Fma Travel)

Fma Travel 1 Mayıs İzmir Çıkışlı Günübirlik Tire Değirmen – Meryem Ana – Şirince Turu

Tur sırasında gezilecek olan yerler arasında: Meryem Ana Evi, Tire Değirmen, Çini Atölyesi, Yedi Uyuyanlar, Şirince ve Şirince’nin evleri yer almaktadır. Hitit Otel’de alınacak olan açık büfe öğle yemeği tur hizmetlerine ücrete dahil iken; müze ve ören yeri girişlerinin ücretleri, siz tur misafirlerimizden tahsil edilecektir.
Kişi başı ücret ise 40 TL… Tura katılmak isterseniz buraya tıklayın

 

1 mayıs izmir çıkışlı turlar,akademi tur izmir gunluk gezileri,1 mayıs 2015 ankara çıkışlı turlar,izmir çıkışlı 1 mayıs gezileri,izmir çıkışlı 2014 mayıs ayı çıkışlı turlar,izmir çıkışlı günübirlik turlar ve fiyatları
etiketler:, , ,
3.133 okunma

YORUMLAR