İStanbul Çıkışlı Günübirlik Abant Doğa Turu (Nes Travel)

NES Travel İstanbuldan günübirlik Abant Doğa Gezisi… Her pazar günü kalkışlı turun detayları ise şöyle:

06:40’ta İncirli Boyner,’den hareket edecek olan aracımız; 07:00’da Taksim AKM, 07:30’da Altunizade Capitol Önü, 07:40’ta Göztepe Köprü Otobüs Durağı, ve 07:50’de de Bostancı Köprü Altı Otobüs Durağından tur misafirlerimizi aldıktan sonra, yolculuğa başlayacaktır. 09:30’da mola yerimizde, sandviç ve meyve suyu ikramı; ya da poğaça ve çay ikramımız yapılacaktır. <!–adsense–>Ve bu mola ve ikramların ardından devam edecek olan yolculuğumuz ile, 11:30’da Abant’a varış gerçekleşecektir.

Abant’ta Her Mevsim Muhteşem
Keyifli yolculuğumuz sonrasında, Abant’ın huzur veren görüntüsü iyice keyif veriyor tur misafirlerimize: Samanlı Dağı, güzel doğası, atlıları, içinde yüzen ördekleri ile, üzerine yansıyan turuncu ve sarı ağaç yapraklarının gölgesinde parlayan Abant Gölü insana huzur veriyor. Milli Park’ta, tüm sıkıntı ve sorunlarınızı üzerinizden atacak; ve çevrenizde sadece, yeşil ve sarının hakim olduğu bir ortam bulacaksınız.
İlk olarak göl kenarında bir yürüyüş yaparak, gölün muhteşem manzarasını fotoğraflama olanağı bulacaksınız. Sonrasında ise, acıkmış olan tur misafirlerimizin karınlarını doyurmak üzere, yine göl kenarında, kızarmış sucuk ve mangalda közlenmiş mantar ikram ediyoruz. Yemekten sonra, çam ağaçları içerisinden yükselen parkurumuzdan, zirveye çıkmak isteyen tur misafirlerimiz, karşılaşacakları manzara karşısında gördüklerine inanamayacak; ve çok muhteşem fotoğraf kareleri yakalayacaklar. Ve sonrasında, yeniden çam ağaçları arasındaki parkurumuzdan aşağı iniyor; ve siz değerli tur misafirlerimize 20 dakikalık bir serbest zaman veriyoruz. Bu zamanın ardından da, 16:00 gibi, İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Hava ve yol durumuna göre, takribi 20:00 – 21:00 civarlarında İstanbul’da oluyoruz.
Tur ücreti 74,98 TL’den başlayan fiyatlarla…

20 nisan istanbul cikisli doga turu,doğa turu yapan firmalar,günü birlik turlar İstanbul,günübirlik insana huzur verecek turlar,istanbul abant seyahat,istanbul çıkışlı doğa turlar
etiketler:, ,
2.207 okunma

YORUMLAR