Günübirlik İstanbul Çemberlitaş – Sultanahmet Gezisi (Arnika)

Sultanahmet, İstanbul’un en eski semtlerinden bir tanesidir. Gezimiz Çemberlitaş’tan başlayarak Sultanahmet Meydanına; ve buradan da Ayasofya’ya uzanacaktır.<!–adsense–> Tüm tarihi ev ve yapıların siz değerli tur misafirlerimize sırasıyla gezdirileceği bu gezide, sizler için keyifli zaman geçirme konusunda, elimizden her geleni yapacağımızı temin ederiz. Turumuz sırasında gezilecek olan yerler: Vezirhan, Çemberlitaş, Basın Müzesi, Köprülü Mehmet Paşa Külliyesi, İkinci Mahmut Türbesi, Köprülü Kütüphanesi, Binbirdirek Sarnıcı, Eminönü Belediye Binası, Sultanahmet Meydanı, Firuzağa Camii, Hipodrom, Sultanahmet Camii, İbrahim Paşa Sarayı, Alman Çeşmesi, Ayasofya Müzesi, Haseki Hürrem Sultan Hamamı, Yerebatan Sarayı
10:00’da Çemberlitaş önünde gerçekleştirilecek olan buluşmanın ardından gerçekleşecek olan turumuzun ücreti peşin ödendiğinde 70 TL, Kredi kartı ile ödendiğinde 75 TL; ve 3 taksitle ödendiğinde ise 80 TL olacaktır.
Tur sırasındafirmamız tarafından, sizlere tavsiye edilen eşyalar, rahat bir ayakkabı; rahat bir pantolon ya da eşofman, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk; kot pantolon, yürüyüş yapılması sırasında rahat edemeyeceğiniz için tavsiye edilmemektedir.
Tur ücretimize dahil olan hizmetlerimiz: rehberlik, öğle yemeği; ve gezilecek yerler için verilecek olan giriş ücretleridir. Bunun dışında kalan harcamalardan ise, tur misafirlerimiz sorumludur.

çemberlitaş gezilecek yerler,çemberlitaşta gezilecek yerler,vezirhan çemberlitaş,istanbul\u gezmek için turlar,gunubirlik sultanahmet,gezi günübirlik istanbul
etiketler:, ,
3.252 okunma

YORUMLAR