Ankara Çıkışlı Günübirlik Abant – Gölcük Turu (Saltur Turizm)

Sabah saat 8’de, Tunus Caddesi Numara 14’te gerçekleştirilecek olan buluşmamızın ardından, Abant’a hareket edeceğiz. Otobüslerimizdeki koltuk numaralarınız, kayıttaki öncelik sıralarınıza göre belirlenecektir. Otobüs yolculuğumuzun, tur ekibimizle birlikte ne kadar zevkli geçeceğini göreceksiniz; ve ne zaman Abant’a vardığınızın farkına bile varmayacaksınız.<!–adsense–>
Abant’a vardıktan sonra yenilecek olan öğle yemeğinin ardından, göl kenarında yapacağınız yürüyüş ile, kendinizi rahatlamış hissedecek, ve yol yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız. Göl kenarında geçirilecek olan zaman içerisinde, dileyen tur misafirlerimiz, atlara ve faytonlara binme şansı da yakalayacaklardır.
Göl kenarı gezimizin ardından Gölcük’e hareket edeceğiz. Gölcük’te, tur misafirlerimiz için verilecek olan dinlenme molası, ve fotoğraf çekimi için ayrılacak olan zamanın ardından Ankara’ya dönmek için, yeniden otobüslerimize bineceğiz. Yine keyifli bir dönüş yolculuğunun sonrasında, takriben akşam saatlerinde, Ankara’ya varmış olacağız. Ve Abant – Gölcük turumuz sona ermiş olacaktır.
Tur sırasında ulaşımınızın sağlanacağı otobüslerimizin hepsi; siz değerli tur misafirlerimizin rahat edebilmesine yönelik olarak dizayn edilmiştir. Otobüsümüzde, siz değerli tur misafirlerimiz için yapacağımız ikramlarımızla yolculuk sırasındaki atıştırma ihtiyaçlarınız karşılanacaktır. Aynı zamanda göl başında yiyeceğiniz öğle yemeğiniz de bize aittir. Firmamız tarafından sizlere verilecek olan rehberlik ücretleri ile birlikte, tur ücretimiz, kişi başı, sadece 75 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.