Çipura Tur Volga Turu 23 Mayıs-2 Haziran 2011

Rus kültürüne doğru bir yolculuk yapmak ister misiniz? Çipura Tur, sizleri Volga turuna bekliyor…

Tur Tarihleri »

etiketler:,

2.338 okunma

Sizlere Çipura Tur tarafından düzenlenen Volga gezisini tanıtmaya çalışacağız. 11 gün 10 gece sürecek olan Rusya Turu için fiyatlar aşağıdaki gibidir:

Middle (Orta):  1369 Euro

Liman Vergileri   210 Euro

Tek Kişi Farkı   700 Euro

Çipura Tur Volga Turu 23 Mayıs-2 Haziran 2011


1. Gün: 23 Mayıs 2011, 11:30′da, İstanbul Atatürk havalimanı’nda, Dış hatlar gidiş terminali Tura Turizm standında, Tura Turizm elemanları ile buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından, 13:25′te, St. Petersburg’a hareket. 17:50′de varış. Varışın ardından, pasaport kontrolü ve bagaj işlemlerinden sonra, gemiye hareket; ve gemiye varışın ardından, gemi personeli tarafından kabinlere yerleşme.
2. Gün: St. Petersburg’da şehir turu. Şehir turu sırasında görülecek yerler arasında, eski borsa binası, Vesili Adası, Eski Deniz Fenerleri, Saray Meydanı…Bu görülecek olan yerlerin ardından ise, otobüsümüz eşliğinde, limana hareket. Ancak dileyen misafirlerimiz, limana hareket etmek istemiyorlarsa, istedikleri şekilde dolaşıp, daha sonra kendi imkanları ile limana dönüş yapabilirler.
3. Gün: Petehoff Alt Park; ve Hermitage müzesi ziyaretleri.
4. Gün: Mandrogi’de açık alan gezisi. Kısa bir doğa yürüyüşü; ve havanın müsait olması durumunda, nehir kenarında barbekü partisi eşliğinde yenilecek bir öğlen yemeği..
5. Gün: Kiji’de açık alan gezisi. Dışarıdan gezilecek olan ahşap kilisenin ardından, gemiye dönüş.
6. Gün: Goritsy’de bahçe ve açık alan gezisi. Krillo Belozerski Manastırı gezisi, Köy Evi ziyareti, alışveriş için serbest zaman, ve sonrasında gemiye dönüş.
7. Gün: Yaroslavi panoramik şehir turu, İlyas Peygamber Kilisesi gezisi, Sanat Galerisi gezisi ve sonrasında gemiye dönüş.
8. Gün: Uglich gezisi. Eski Kremlin bölgesine düzenlenecek bir gezi. Aziz Dimitri Kilisesi, ve Yeniden Doğuş Katedraline düzenlenecek bir gezi, açık halk pazarlarında alışveriş yapılabilmesi için serbest zaman ve sonrasında da gemiye dönüş.
9. Gün: Moskova’da şehir turu. Bu şehir turu sırasında, gezilecek yerler arasında, Kızıl Meydan’da geçirilecek bir serbest zaman, Nazım Hikmet’in bulunduğu Novadevichi Mezarlığı ziyareti, Arbat Caddesi’nde yenilecek bir öğle yemeği de bulunmaktadır. Tur sonrasında gemiye dönüş zamanı gelmiş demektir. Ancak, gemiye dönmek istemeyenler, istedikleri şekilde gezerek, daha sonra, kendi imkanları ile limana geri dönmektedirler.
10. Gün: Moskova’da geziye devam. Kremlin Sarayı’nın bahçesi gezilir ve 1 Katedral’i ziyaret edilir. Tur sonrasında gemiye geri dönülür. Dönmek istemeyen misafirler ise, istedikleri gibi gezerek, daha sonra limana kendi imkanları ile gelirler.
11. Gün: Gemiden ayrılınr. Ancak isteyen kişiler, öğlen saatlerine kadar geçirecekleri serbest zamanda gemide kalabilirler. İsteyenler ise gezerek zaman geçirir, ve rehberin belirlediği zaman diliminde, havalimanına giderler. 18:25′te İstanbul’a hareket edilir ve 20:40′ta İstanbul’a varış gerçekleşir. Ve turumuz sona erer.Anahtar Kelimeler: çipura tur,çipura turizm,çipuratur,cipura tur,cıpura tur,günübirlik turlar 2011

Yakın tarihli turlar

Yakın tarihli tur bulunmuyor.

Tur Takvimine Git »

Yorum yapılmamış...

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir