Ankaradan Şeker Bayramı Turları: Çeşme- Alaçatı – İzmir- Sardes Turu – Ayakizi

1. Gün: Akşam saat 23:00’da Sıhhiye Atatürk Lisesi önünde gerçekleştirilecek olan buluşmanın ardından şeker bayramı turuna başlanacaktır.

Ayakizi Tur Şeker Bayramı Ankara Çıkışlı Çeşme- Alaçatı – İzmir- Sardes Turu
2. Gün: Sabah saatlerinde Çeşme’deki otele yerleşilecek ve sabah kahvaltısı yapılacaktır. Kahvaltıdan sonra tur misafirlerine, akşama kadar serbest zaman verilecektir. Verilen serbest zamanda, otele yerleşmenin gerçekleşmesinin ardından dinlenecek olan şeker bayramı turu misafirleri, otelin tüm imkanlarından faydalanarak denize ve havuza girebileceklerdir.<!–adsense–> Akşam yemeğinin yenilmesinden sonra ise Alaçatı’ya gidilecektir. Alaçatı’da Arnavut kaldırımlı sokaklarda yapılacak nostaljik gezide çarşı ve tarihi evler görülecek; belirlenen saatte ise otele geri dönülecektir.
3. Gün: Sabah kahvaltısını yapan tur misafirleri, otel aktivitelerinden tüm gün faydalanabileceklerdir. Akşam üzeri ise, önce Çeşme Kalesi, sonra Çeşme çarşısı, Çeşme Marina’sı ve Çeşme sahili gezilecek; belirtilen noktaların gezilmesinin ardından otele geri dönülecektir. Akşam yemeği ve konaklama otelde gerçekleştirilecektir.
4. Gün: Sabah kahvaltısının yapılmasından sonra tekne turu gerçekleştirilecek ve Adalar turu yapılacaktır. Teknede öğle yemeği yenilecek, Mercan Adası, Kış Limanı, Mehri Adası ve Eşek Adası gezilecektir. Tekne turunda belirlenen yerlerin gezilmesinin yanında animasyon ekibi tarafından bir eğlence de gerçekleştirilecek; ve tekne turunun tamamlanmasının ardından otelde akşam yemeği yenilecek ve konaklanacaktır.
5. Gün: Sabah kahvaltısı yapıldıktan sonra otel içerisinde verilen serbest zamanda, şeker bayramı turu misafirleri otel aktivitelerinden diledikleri şekilde yararlanabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelde gerçekleştirilecektir.
6. Gün: Otelde sabah kahvaltısının yapılmasından sonra İzmir’e doğru şeker bayramı turuna devam edilecektir. İzmir’de gezilecek yerler: Saat Kulesi, Konak Meydanı, Konak Pierre gezisi ve Gözde Alışveriş merkezinin gezilmesi gerçekleştirilecektir. Öğle yemeğini yemek için serbest zaman İzmir’de verildikten sonra, şeker bayramı turu misafirleri Salihli’ye doğru hareket edeceklerdir. Panoramik olarak Sardeş Antik Kenti’nin gezilmesinden sonra şeker bayramı turu sonlandırılarak Ankara’ya dönüş yolculuğuna başlanacaktır.
Şeker bayramı turunun kişi başı fiyatı 699 TL iken; belirlenen ücrete sadece müze ve ören yerlerinin gezilmesi için harcanacak olan ücret dahil değildir.

günübirlik alaçatı,ankara dan şeker bayramında günü birlik turlar,ayakizigünübirlikbayramturları,kurban bayramı alaçatı günübirlik,çeşmede günübirlik gidilecek,izmir çeşme günübirlik turlar
etiketler:, ,
2.050 okunma

YORUMLAR