Ankaradan Safranbolu-Yörükköyü Turu Günübirlik (Saltur)

Sabah saat 7’de, Tunus Caddesi Numara 14’te gerçekleştirilecek buluşmanın ardından, Safranbolu’ya hareket edilecektir. Safranbolu’ya giderken yaşayacağınız yolculuğun oldukça keyifli geçtiğini düşüneceksiniz. <!–adsense–>Ve bu keyif sonrasında Safranbolu’ya varış gerçekleşecektir. Safranbolu, UNESCO tarafından, dünya kültür mirası listesine alınmış bir bölgemizdir. Burada, eski Safranbolu evleri, Kaymakamlar konağı, Cinci han ve Arasta, öğle yemeğine kadar gezilecek olan yerlerimizdir. Bu gezimizin sonrasında öğle yemeği yenilecek; ve tur misafirlerimize serbest zaman verilecektir. Bu serbest zamanı değerlendiren tur misafirlerimiz, bu gezinin sonrasında ise, Yörük Köyü’nü görme şansına erişecekler, sonrasında ise Ankara’ya geri dönüş yolculuğumuz başlayacaktır. Akşam saatlerinde Ankara’ya varış gerçekleşecek; ve gezimiz sona erecektir.
Tur sırasında ücrete dahil olan hizmetlerimiz: Gidiş dönüş ulaşım ücretleri, öğle yemeği ücretleri ile, tur firmamız tarafından sizlere verilecek olan rehberlik hizmetlerimiz tur ücretlerine dahildir. Öğle yemeğinde alınacak olan içecekler ile müze ve ören yerlerinin giriş ücretleri ise, tur ücretimize dahil değildir.
Kişi başı 75 TL dir, turun fiyatı…

günübirlik safranbolu turu,safranbolu turları günübirlik,safranbolu nisan ayı günübirlik turları,ankaradan günübirlik safranbolu turları,safranbolu günübirlik turlar,ankaradan safranbolu
etiketler:, , ,
3.469 okunma

YORUMLAR