Ankaradan Günübirlik Yedigöller Turu (Ayder Turizm)

Sabah saat 07:30’da Atatürk Lisesi önünden alınacak olan Yedigöller turu misafirleri 08:00’da da Ümitköy Galeria önünden alınacak; ve Yedigöller turuna başlanacaktır.
Yedigöller yolculuğunun sonrasında, yedi adet göl ile karşılaşılacaktır. <!–adsense–>Yedigöller denilen bu yedi göl, birbirine, gerek yüzeyden; gerekse de yer altından bağlanmıştır. Yedigöller, Kuzey – Güney doğrultusunda sıralanmıştır. Yedigöllerin çevresi yürüyüş yolları, spor alanları, çadır kurma yerleri, piknik alanları; ve benzer pek çok aktivitenin gerçekleştirilebilmesine uygun bir şekilde düzenlenmiştir.

Şehrin gürültü ve karmaşasından kurtularak Yedigöller turuna katılan tur misafirleri, diledikleri kadar fotoğraf çekerek çevre güzelliklerini doyasıya yaşadıktan sonra, öğle yemeği molası vereceklerdir. Öğle yemeğinde açık büfe mangal menü, Yedigöller turu misafirlerine sunulacaktır.

Öğle yemeğinin yenilmesinin sonrasında ise, Yedigöller’e adını veren göller sırası ile görülecektir: Küçükgöl, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl, Deringöl, Büyükgöl, Seringöl… Yedigöller’in ziyareti sırasında yaklaşık 1.5 saatlik bir yürüyüş gerçekleştirilecektir. Keyifli ve huzur dolu geçirilecek olan 1.5 saatin sonrasında, belirlenen saatte Yedigöller turu sona erecek; ve Ankara’ya dönüş yolculuğuna başlanacaktır.

Yedigöller turu için belirlenen kişi başı ortalama ücret 100 TL’dir…

Güncel tur tarihlerini sayfanın üstünde veya aşağıdaki listede görebilirsiniz.

Ankara çıkışlı tüm günübirlik turlar için tıklayın

Ankaradan tüm turlar için tıklayın

Ayder Turizm tarafından düzenlene tüm turlar için tıklayın

AYDER YEDİGÖLLER,gömü tur yedigöller,ankaradan günübirlik yedigöller turu,ayder yedi göller,ayder turizmılgaza günübirlik tur,günübirlik ankaradan ayder
etiketler:, ,
3.438 okunma

YORUMLAR