Ankaradan Günübirlik Eskişehir- Odunpazarı Turu Uygar Tur

Ankaradan günübirlik tur arayanlar için Uygar Tur Eskişehir- Odunpazarı turu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Ankaradan Günübirlik Eskişehir- Odunpazarı Turu Uygar Tur

Tur misafirlerimiz ile, sabah saat 07:30’da, Kavaklıdere Kuğulupark önünde gerçekleştirilecek olan buluşma ile, Eskişehir; ve Eskişehir’in tarihi Odunpazarı evlerinin yer aldığı bölgeye doğru gerçekleştirilecek olan hareketimiz başlayacaktır.<!–adsense–>

Yolculuğumuzun sonuna gelindiğinde, Eskişehir tarihi Odunpazarı sokakları gezilecektir. Kurşunlu Külliyesi gezilecek; ve Sibyan Mektebi, Cami, Kervansaray, medrese, Şadırvan da Kurşunlu Külliyesi içerisinde yer almaları sebebiyle ziyaret edileceklerdir. Gençlik Merkezi olarak adlandırılan Eski Hal Binası gezilecektir. Porsuk Çayı kıyısında, dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabileceklerdir. dileyen misafirlerimiz için ise tekne turları düzenlenecektir. Geleneksel El Sanatları Çarşısı; Atlı Han gezilecektir. Sonrasında ise, belirlenen saatte, Ankara’ya dönüş için yola çıkılacaktır. Akşam saat 20:00 gibi Ankara’ya varış gerçekleştirilecektir.

Tur Ücreti
Ulaşım ve çevre gezilerinin; ayrıca özel rehberlik hizmetlerinin, tur ücretimize dahil olmasının yanında, aksi belirtilmedikçe yemekler ücrete dahil değildir. Bununla birlikte, müze ve ören yerleri ile, milli park girişleri için alınacak olan ücretler de tur misafirlerimizden tahsil edilecektir.
Tur ücreti 75 TL iken; turumuzun gerçekleştirilme tarihi: 1 Ocak 2012 – 30 Haziran 2012 tarihleri arasında, her Cumartesidir.

YORUMLAR