Ankaradan Günübirlik Eskişehir Odun Pazarı Turu (Gömü Tur)

Ankara çıkışlı günübirlik turlar arasında popüler turlardan birisi de Eskişehir- Odunpazarı Turları… Gömü Tur tarafından düzenlenen günübirlik Eskişehir Turu gezi programı ve gezielcek yerler ise şöyle:

Ankaradan Günübirlik Eskişehir Odun Pazarı Turu (Gömü Tur)

<!–adsense–>Ankara’dan hareket eden turların genel kalkış yeri olan  Sıhhıye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünden sabah saat 07.30’da hareket ediliyor. Gerekli molalarımız sonrasında Eskişehir’e varılıyor.

İlk olarak Kurşunlu Camii ve Külliyesini gezilecek. Sonrasında ise Odun Pazarı Meydanı ve Odun Pazarı Evleri görülecek. Odunpazarı evlerinin bol bol fotoğraflarını çekebilirsiniz.  Atlı Handa Lületaşı İmal Atölyesi gezisi ve Hediyelik Alışverişi yapılacak. Ondan sonra ise Cumhuriyet Tarihi Müzesi, Cam Sanatlar Müzesi gezilecek.

Eskişehir’e uğrayıp da çiğbörek yenilmeden dönülmez. Çiğ Börek Evi’nde yöresel öğle yemeği ( Çiğ Börek – Salata – Ayran – Tatlı ) …

Yemekten sonra Eski Haller Gençlik Merkezi görülecek. Sonrasında ise hamam yolu boyunca yürüyerek Köprü Başına gelinecek. Dileyen misafirler ile ekstra olarak Porsuk Çayında tekne turu yapılacak.  Ardından ilk Türk yapımı otomobil olan Devrim Arabası’nın görülmesi, Aşk Adası ve Kent Parkın gezilmesi sonrası belirlenen saatte Ankara’ya hareket edilecek.

Tur Ücretleri

GEZİ ÜCRETİ
PEŞİN
3 TAKSİT
6 TAKSİT
Kişi Başı
75,00 TL
80,00 TL
85,00 TL
06-12 Yaş 1.Çocuk
65,00 TL
70,00 TL
75,00 TL
ANKARADANGÜNÜBİRLİK S,anything,eskişehir gelinlik pazarı,izmir çıkışlı çanakkale turu 75 tl,odun pazarinda gorulecek
etiketler:, , ,
2.041 okunma

YORUMLAR