Ankaradan Günübirlik Abant ve Gölcük Turu – Ayakizi

Sabah saat 08:00’da belirtilmiş olan buluşma noktasında buluşacak olan Abant Gölcük turu misafirleri, bayramda Abant Ve Gölcük turunun startını vererek yola çıkacaklardır. Yol üzerinde verilecek olan molada Gerede Gölü’nü gezecek olan tur misafirleri, Bolu merkeze doğru gidip kısa bir yolculuk daha gerçekleştirdikten sonra Abant’a ulaşacaklardır.

Ankaradan Günübirlik Abant ve Gölcük Turu – Ayakizi Tur

<!–adsense–>Abant Tabiat Parkı’nda ilk olarak mangal menüden oluşan bir öğle yemeği yenilecektir. Öğle yemeğinden sonra tur misafirlerine serbest zaman verilecektir. Verilen serbest zamanda, göl kenarında yürüyüş yapabilme, fayton gezisi gerçekleştirebilme, fotoğraf çekme gibi olanaklara sahip olan tur misafirleri, alışveriş de yapabilecek; ve köy ürünlerinden satın alabileceklerdir.

Serbest zamanın sonu için belirlenen saatte ise tur misafirleri, bayramda Abant Gölcük turuna Gölcük yolculuğu ile devam edeceklerdir. Gölcük Tabiat Koruma Alanı’na, Bolu merkezden geçerek ulaşılacaktır. Burada da verilecek olan serbest zaman vardır. 17:30’a kadar de Gölcük’te zaman geçirecek olan tur misafirleri, 17:30’da Ankara’ya doğru hareket ederek, 21:30’da Abant Gölcük turunu sonlandıracaklardır.
Abant Gölcük turunun kişi başı ücreti 75 TL’dir. Ücrete dahil olmayan hizmet bulunmamaktadır.

ankaradan günübirlik turlar,aYAKİZİ TUR,ayakizi günü birlik akakoca turu yüzmeli,8 ekim cumartesi günübirlik abant turu ankara,ayakizi tur kapadokya tur günübirlik 75 tl,ayakizi tur kurban bayramı 2011 turları
etiketler:, ,
2.284 okunma

YORUMLAR