Ankaradan Bayramda İstanbul Adalar Turu – Saltur

1. Gün: Saltuk tarafından düzenlenen şeker bayramı turu İstanbul Adalar turunda gerçekleşecek olan buluşma sabah saat 07:30’da Tunus Caddesi Numara 14’te gerçekleşecektir. Buluşma sonrasında İstanbul’a hareket edilecek; ve öğle saatlerinde de İstanbul’da olunacaktır. İlk olarak Ortaköy’e gidilecek; öğle yemeği yenilecek; ve sonrasında dinlenmek için kısa bir ara verilecektir. Daha sonra ise Boğaz’da bir tekne turu gerçekleştirilecektir. <!–adsense–>Boğaz turundan sonra İstanbul 1453 Panoramik Müze ziyareti yapılacak, daha sonra ise otele gidilecek, bir dinlenme zamanı verilecek; sonrasında akşam yemeği yenecek; ve aynı otelde konaklanacaktır.
2. Gün: Sabah kahvaltısının yapılmasından sonra Dolmabahçe Sarayı’na doğru şeker bayramı turuna devam edilecektir. Dolmabahçe Sarayı gezildikten sonra Sultan Ahmet Meydanı’na gidilecektir. Alman Çeşmesi, Dikilitaş, Hipodrom Meydanı, Örme Dikilitaş Yılanlı Sütun, Sultanahmet Cami, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı gibi noktalar gezilecektir. Topkapı Sarayı’nın da gezilmesinden sonra otele gidilecektir. Akşam yemeği eğlenceli bir şekilde Kumkapı’daki Saltur anlaşmalı restoranında alınacak; ve otelde konaklanacaktır.
3. Gün: Sabah kahvaltısından sonra İstanbul Adalar şeker bayramı Saltur turunda Kabataş Feribot İskelesi’ne gidilecek ve buradan Büyük Ada’ya hareket edilecektir. Büyük Ada’ya giderken, Kınalı, Heybeli ve Burgaz adaları panoramik olarak görülecektir. Büyük Ada’ya gelindiğinde ise, saat 15:30’a kadar Saltur misafirlerine serbest zaman verilecek; ve sonrasında feribotla Bostancı’ya gidilecek, otobüse binilerek şeker bayramı turunu sonlandırıp Ankara’ya doğru yola çıkılacaktır.
Salturun düzenlemiş olduğu İstanbul Adalar şeker bayramı turu dahilindeki belirlenen kişi başı ücret 520 TL’dir. Ücrete öğle yemeği ve içecekler dahil edilmemiştir.

saltur bayram turları,saltur istanbul turu,günübirlik istanbul adalar turu,saltur istanbul,saltur istambul tur,saltur bayram otelleri
etiketler:
1.703 okunma

YORUMLAR