Ankara Çıkışlı Şeker Bayramı Özel Abant-Yedigöller Gezisi (Saltur)

Saltur Ankaradan Şeker Bayramı Özel Abant-Yedigöller Gezisi

1. Gün: Gölcük’e hareket etmek için Tunus Caddesi Numara 14’te gerçekleşecek olan buluşmanın ardından şeker bayramı turu Saltur misafirleri için başlamış olacak. Gölcük’e varıldığında, göl etrafında Saltur misafirlerinin yürüyüş yapması için verilen serbest zamanın dolmasının ardından şeker bayramı turu Abant yolculuğu ile devam edecektir. <!–adsense–>Abant Gölü kenarında öğle yemeği yenildikten sonra verilecek olan serbest zamanın sonunda, akşam saatlerinde otele gidilecek, akşam yemeği yenilerek konaklanacaktır.

2. Gün: Sabah yapılacak olan kahvaltıdan sonra Yedigöller’e hareket edilecektir. Yedigöller’e varıldığında öğle yemeği yenilecektir; yenilecek öğle yemeği mangal ve piknik şeklinde olacaktır. Nazlıgöl, Deringöl, Seringöl, Küçük Göl, Büyük Göl, Sazlı Göl, İnce Göl, dilek çeşmesi ve şelale gezilerinin tamamlanmasının ardından otele dönülerek akşam yemeği yenecek ve konaklama gerçekleştirilecektir.
3. Gün: Sabah kahvaltısının sonrasında Maşukiye’ye hareket edilecektir. Maşukiye’de önce bir yürüyüş yapılacak, Saltur şeker bayramı turu misafirlerine serbest zaman verilecek ve öğle yemeği de yenildikten sonra Kartepe’ye hareket edilecektir. İzmit Körfezi ve Sapanca Gölü’nün panoramik görülmesinden sonra Sapanca’ya gidilecektir. Sapanca Gölü’nün etrafında serbest zaman alacak olan Saltur misafirleri, göl kenarında yürüyüş yapma imkanına sahip olacaklardır. Belirlenen saatte belirlenen noktada buluşacak olan Saltur misafirleri şeker bayramı turuna son vererek Ankara’ya hareket edeceklerdir.
Saltur tarafından düzenlenen şeker bayramı turunun kişi başı ücreti: 425 TL’dir. Saltur’un belirlemiş olduğu bu ücrete dahil olmayan hizmetler ise, öğle yemekleri ile içeceklerdir.

Ankara çıkışlı tüm Şeker Bayramı turları için tıklayın

eskişehir çikişli abant yedigöller,ankara çıkışlı günübirlik yedigöller abant turu ramazan bayramı,izmir çıkışlı abant yedigöller seker bayramı,ramazan bayramıayderturizm turları,saltur ankara çıkışlı abant turu,saltur seker bayrami
etiketler:, ,
1.110 okunma

YORUMLAR