Ankara Çıkışlı Şeker Bayramı Antakya – İskenderun – Adana Turu – Saltur

Tur programı 1. Gün: Akşam saat 23:00’da Tunus Caddesi Numara 14’te gerçekleştirilecek olan buluşmanın sonrasında Antakya’ya hareket edilerek şeker bayramı turu Saltur kalitesinde başlatılacaktır. Antakya’ya varıldığında ilk önce otele yerleşilecek, kahvaltı alınacak; ve Saltur şeker bayramı turu misafirlerine, dinlenmeleri için zaman tanınacaktır. Dinlenme zamanı sonrasında Harbiye’ye gidilecek; öğle yemeğinin de yenilmesinin ardından Samandağ’a doğru yola devam edilecektir. <!–adsense–>Titus Su Kanalı ve Çevlik Plajı gezileri gerçekleştirilecek, daha sonra ise otele geri dönülerek akşam yemeği yenilip konaklanacaktır.

Ankara Çıkışlı Şeker Bayramı Antakya – İskenderun – Adana Turu – Saltur 2. Gün: Otelde sabah kahvaltısı yapıldıktan sonra Antakya şehir turuna çıkılacaktır. Gezilecek olan ilk yer St. Pierre Kilisesi, ardından da Antakya Arkeoloji Müzesi gezilecektir. daha sonra Antakya sokaklarını dolaşacak olan Saltur şeker bayramı turu misafirleri, yapacakları yürüyüşten sonra Katalik Kilisesi ve Habib-İ Neccar Cami gezilerini gerçekleştireceklerdir. Uzun Çarşı’ya gidilerek şeker bayramı turu misafirlerine alışveriş için serbest zamanın da verilmesinden sonra otele gidilecek; akşam yemeği yenilerek konaklanacaktır.

3. Gün: Kahvaltıdan sonra İskenderun’a doğru yola çıkılacaktır. İskenderun’da ilk olarak bir panoramik tur gerçekleştirilecektir. Bunun sonrasında, Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi ve Payas Kalesi gezileri gerçekleştirilecek. Daha sonrasında ise şeker bayramı turu Adana yolculuğu ile devam edecektir. İlk olarak Seyhan Baraj Gölü’ne gidilecek; ve göl kenarında bir öğle yemeği yenilecektir. Yemekten sonra Sabancı Merkez Cami’nin ve Taş Köprü’nün gezilmesi gerçekleştirilecek; daha sonra da şeker bayramı turu tamamlanarak Ankara dönüş yoluna girilecektir.

Saltur şeker bayramı turunun kişi başı ücreti 500 TL’dir. Ücrete dahil olmayan ekstralar ise öğle yemeği ile birlikte yemeklerin yanında alınacak içeceklerdir.

adana çıkışlı günübirlik turlar,adana çıkışlı günübirlik konya turu 2012,adana çıkışlı turlar,günübirlik turlar adana çıkışlı,adana çıkışlı tur,adana kalkışlı tur 2012
etiketler:, , ,
2.195 okunma

YORUMLAR