Ankara Çıkışlı Fethiye Turu (Altın Yolculuk – Fethiye ve Koylar) Saltur

1. Gün: Saltur’un düzenlemiş olduğu Altın yolculuk için buluşma saati 23:30, buluşma noktası Tunus Caddesi Numara 14’tür. Buluşma sonrasında Fethiye’ye hareket edilecektir.
2. Gün: Sabah saatlerinde otele varış gerçekleşecektir. Otelde gerçekleştirilecek olan kahvaltının sonrasında Ölüdeniz’e gidilecek; ve burada Saltur misafirleri deniz keyfi yaşayacaklardır. Ölüdeniz’den Kayaköy’e gidilecektir. Kayaköy mübadele döneminde terkedilmiş bir Rum köyüdür. Bu köyün ziyaretinden sonra akşam saatlerinde otele geri dönülecek, akşam yemeği yenecek ve konaklanacaktır.<!–adsense–>
3. Gün: Sabah kahvaltısından sonra Dalyan’a hareket edilecektir. Dalyan’da tekneye binilecek ve Köyceğiz Gölü ziyaret edilecektir. Burada çamur banyosu da gerçekleştirilecektir. Daha sonra da İztuzu Plajı’na gidilecektir. İztuzu plajı Caretta caretta kaplumbağaları ile ünlüdür. Kaunos Kaya mezarları tekneden görülecektir. İztuzu plajı’nda bir saat denize girme arası verildikten sonra Göcek’e doğru altın yolculuk turuna devam edilecektir. Göcek’te serbest zaman alacak olan Saltur misafirleri akşama doğru otele geri dönecek, akşam yemeği yiyip konaklayacaklardır.
4. Gün: Sabah kahvaltısının yapılmasının ardından Yakapark, Tlos ve Saklıkent gezisi gerçekleştirilecektir. İlk olarak Saklıkent’e gidecek olan Saltur misafirleri burada bir saatlik yürüyüş molası alacak; ve sonra Tlos’a geçeceklerdir. Tlos gezisinin sonrasında Yakapark’a giderek su sesinde dinlenecek olan altın yolculuk misafirleri, akşam üzeri otele geri dönecek, akşam yemeği yiyerek konaklayacaklardır.
5. Gün: Sabah kahvaltısından sonra tüm gün sürecek olan yemekli oniki adalar turuna çıkılacaktır. Farklı ada ve koylarda denize girme olanağına sahip olacak olan Saltur misafirleri, öğle yemeğini de teknede alacaklardır. Akşama doğru otele geri dönülecek, yemek yenilerek konaklanacaktır.
6. Gün: Sabah kahvaltısından sonra belirtilecek olan yerler gezilecektir: Kaş, Xanthos, Kalkan, Kaputaş Plajı, Patara… Belirtilen yerlerin gezilmesinin ardından akşama doğru otele geri dönecek olan Saltur misafirleri akşam yemeklerini yiyerek konaklayacaklardır.
7. Gün: Otelde yapılan kahvaltının ardından tekne turu ile, Mavi Mağara – Kelebekler Vadisi gezisi gerçekleştirilecektir. Kelebekler Vadisi’nde yürüyüş yapma imkanı tanınacak olan Saltur misafirleri akşama doğru yeniden otellerine dönecek, akşam yemeği yiyecek ve konaklayacaklardır.
8. Gün: Sabah kahvaltısından sonra otelden ayrılacak olan altın yolculuk misafirleri Ankara’ya dönüş yolculuğuna başlayarak,  turu bitireceklerdir.
Saltur altın yolculuk için kişi başı ücreti 990 TL’dir. Ücrete dahil olmayan hizmetler: özel müzelere ve ören yerlerine giriş ücretleri, ekstra harcamalar, öğle yemekleri, içecekler ile minibar kullanımıdır.

Bilgi İçin: 444 17 80 (Saltur)

saltur fethiye kaş kalkan gezisi,Saltur bayram turları,altın yolculuk saltur,altin yolculuk saltur,saltur ankara çıkışlı,saltur bayram gezisi
etiketler:, , , ,
2.210 okunma

YORUMLAR