Ankara Çıkışlı Bayram Özel Sinop-Erfelek Şelaleleri-Kastamonu Turu (Ayder)

1. Gün: Ankaradan Bayram Turları çerçevesinde düzenlenen bu tura katılmak isteyenler, sabah 07:00’da Ümitköy Galeria önünden; 07:30’da ise Sıhhiye Atatürk Lisesi önünden alınacaklardır. Ve bayram turu misafirlerinin toplanmasının sonrasında Kastamonu’ya doğru hareket edilecektir. Kastamonu’ya varış gerçekleştiğinde ilk olarak Şerife Bacı Anıtı’nı ziyaret edecek olan misafirler daha sonra da Saat Kulesi’ni ziyaret edeceklerdir. Saat Kulesi’nden ayrılacak olan bayram turu misafirleri, Nasurullah Külliyesi’ne gideceklerdir. <!–adsense–>Külliye gezisinin tamamlanmasının sonrasında ise gezi, Liva Paşa Konağı; Etnografya Müzesi ziyareti ile devam edecektir. Belirtilen yerlerin gezilmesi tamamlandıktan sonra ise,  bayram turu misafirlerine serbest zaman verilecek; ve alışveriş yapma imkanı tanınacaktır. Serbest zamanın sona ermesinin ardından buluşacak olan bayram turu misafirleri Sinop’a doğru bayram turu yolculuğuna devam edceeklerdir. Sinop’ta otele yerleşilecek; akşam yemeği yenilerek konaklanacaktır.

2. Gün: Bayram turu misafirleri, yapacakları sabah kahvaltısının sonrasında otelden ayrılacak; ve Erfelek’e hareket edeceklerdir. Erfelek’te ilk olarak Tatlıca Takım Şelaleleri’ne gidilecektir. Tatlıca Takım Şelaleleri 26 tane küçüklü büyüklü şelaleden oluşmaktadır. Bu şelalelerin etrafında, dileyen bayram turu misafirlerine yürüyüş imkanı tanınacaktır. Daha sonra ise, Erfelek Merkez’e geri dönülecektir. Öğle yemeğinin yenilmesinden sonra ise, bayram turu misafirleri otele doğru yolculuklarına başlayacaklardır. Akşam yemeği ve konaklama otelde gerçekleştirilecektir.

3. Gün: Otelde yapılacak olan sabah kahvaltısından sonra Sinop Kalesi’ne gidilecektir. Daha sonra ise kotra atölyelerinin ziyaret edilişi gerçekleştirilecektir. Sonrasında ise, ünlü olan pek çok kişinin de önceki zamanlarda burada kalmış olduğu Sinop Cezaevi ziyaret edilecektir. Sinop Cezaevi’nin ziyaretinin sonrasında öğle yemeği yenilecek; öğle yemeğinin ardından da Akliman ziyaret edilecektir. Akliman sonrasında Hamsilos Fiyordu görülecek olan yerler listesinde yer almaktadır. Belirtilen yerlerin gezilmesi tamamlandığında ise, bayram turu da tamamlanmış oluyor; ve bayram turu misafirleri Ankara’ya geri dönüş yolculuğuna başlıyorlar.
Bayram turu için 2 gece yarım pansiyon konaklamalı belirlenmiş olan kişi başı ortalama ücret 380 TL’dir. Bu ücretin içerisinde, öğle yemeği; ve diğer tüm yemeklerde alınacak olan içecekler yer almamaktadır.

Ankaradan Diğer Bayram Turları için tıklayınız

Ayder Turizm diğer turları için tıklayınız

sinop bayram turu,kurban bayramı kastamonu turları,bayrama ozel fethiye turu ankara kalkisli,kastamonudan erfelek şelaleleri,kastamonu turu,kastamonu günübirlik turlar
etiketler:, ,
4.614 okunma

YORUMLAR