Ankara Çıkışlı Kurban Bayramı Çeşme & Alaçatı & Efes & Şirince & İzmir Turu (Ayder)

1. Gün: Kurban bayramında, Ege’de keyifli bir tatil geçirmek isterseniz, sizi bu tura katılmaya davet ediyoruz. Akşam saat 21:30’da Sıhhiye Atatürk Lisesi önünden; 22:00’da da Galeria önünden alınacak olan kurban bayramı turu misafirleri, keyifli bir kurban bayramı tatili için Ege’ye doğru yol alacaklardır.<!–adsense–>
2. Gün: Sabah saatlerinde otele varış gerçekleşecektir. Otelde ilk olarak sabah kahvaltısı yapılacak; sonrasında ise, kurban bayramı turu misafirlerinin otele yerleşme işlemleri gerçekleştirilecektir. Daha sonra ise, kurban bayramı turu misafirlerinin otel aktivitelerinden yararlanmasına olanak tanınacaktır. Öğleden sonra, kurban bayramı turu rehberinin belirlediği saatte buluşacak olan kurban bayramı turu misafirleri, Çeşme Merkez’e gideceklerdir. Çeşme Merkez’de ilk olarak panoramik şehir turu gerçekleştirilecek; sonrasında ise Çeşme Kalesi; ve Çeşme Kalesi’nin içinde yer alan Çeşme Müzesi görülecektir. Daha sonra ise otele geri dönülerek akşam yemeği yenecek; konaklanacaktır.
3. Gün: Otelde yapılacak olan sabah kahvaltısının ardından kurban bayramı turu misafirlerine serbest zaman verilecektir. Verilen serbest zamanın dolmasının ardından, kurban bayramı turu rehberinin belirlediği saatte Alaçatı’ya gidilecektir. Alaçatı’da, kurban bayramı turu misafirlerine alışveriş yapabilme imkanı sunulacaktır. Sonrasında ise serbest zaman verilecektir. Verilen serbest zamanda, Alaçatı’nın tarihi sokaklarını dolaşma; ve Rum’lardan kalan tarihi evleri görebilme şansına sahip olabilirsiniz. Belirtilen serbest zamanın dolmasının ardından ise otele geri dönülecek, akşam yemeği yenilerek konaklanacaktır.
4. Gün: Otelde yapılacak olan sabah kahvaltısından sonra Efes’e hareket edilecektir. Efes antik kenti gezilecektir. tiyatro, Agora, odeon, Trojan çeşmesi, Hadrianus Tapınağı, Celsus Kütüphanesi… Ve sonrasında, Meryem Ana Evi, Artemis Tapınağı, Selçuk, Şirince Köyü gezilecektir. Serbest zamanın dolmasından sonra ise, yeniden otele gidecek olan kurban bayramı turu misafirleri akşam yemeği yiyerek konaklayacaklardır.
5. Gün: Otelde sabah kahvaltısının yapılmasından sonra, kurban bayramı turu rehberinin belirleyeceği bir saatte İzmir’e hareket edilecektir. İzmir’e varış gerçekleştiğinde, ilk olarak tarihi asansör ziyaret edilecektr. Daha sonra Konak Meydanı’na gidilecek; ve Saat Kulesi görülecektir. Daha sonra ise, İzmir gezisine, Konak ve Alsancak’ın otobüs ile görülmesi, ve panoramik İzmir turu ile devam edilecektir. Sonrasında ise, Kemeraltı Çarşısı’na gidilecek; ve burada, kurban bayramı turu misafirlerine, alışveriş yapabilmeleri için serbest zaman verilecektir. Öğle yemeğinin de yenilmesinin sonrasında Kadifekale’ye gidilecek; ve buradan İzmir panoramik olarak izlenecektir. Daha sonra, kurban bayramı turu rehberinin belirleyeceği saatte Ankara’ya hareket edilerek kurban bayramı turu bitirilecektir.
6. Gün: Günün erken saatlerinde Ankara’ya varılacaktır.
Kurban bayramı turu dahilinde düzenlenen Ege tatili için belirlenen ortalama ücret 650 TL’dir. Ücrete dahil olmayan hizmetler ise, öğle yemekleri ile birlikte, diğer tüm yemeklerde alınacak olan içeceklerdir.

ankara çıkışlı efes turları,kurban bayramında alaçatı,ankara çıkışlı alaçatı turları,çeşme günübirlik turlar,çeşme çıkışlı günübirlik yunan,çeşme bayram
1.436 okunma

YORUMLAR