Ankara Çıkışlı Ilgaz Turu (Saltur)

Sabah saat 7’de Tunus Caddesi Numara 14’te gerçekleştirilecek olan buluşmanın ardından, Ilgaz istikametinde hareket edilecektir. Yolculuk sırasında verilecek olan molalarımız ve siz değerli tur misafirlerimiz için hazırlayacağımız ikramlarımız ile keyifli bir yolculuk geçirdikten sonra Ilgaz’a varış gerçekleşecektir.<!–adsense–>
Ilgaz’da, isteyen tur misafirlerimiz liftlerde kayacak; ve isteyen tur misafirlerimiz de, Ilgaz’ın temiz dağ havasının keyfini çıkartabileceklerdir. Öğle yemeğimiz mangal olarak, siz değerli tur misafirlerimize verilecektir. Öğle yemeğinin ardından ise, 17:00’a kadar sizlere verilecek olan serbest zamanda, dilediğiniz gibi vakit geçirmeniz sağlanacaktır. Ve saat 17’de ise, Ankara istikametinde hareketimiz başlayacaktır.
Gidişte olduğu gibi dönüşte de gerçekleştirilecek olan molalar ve ikramlarımız ile keyif alacağınız bir yolculuk sonrasında, akşam saatlerinde Ankara’ya varmış olacaksınız. Tur sırasında ulaşım için kullanılan araçlarımızın tamamı, siz değerli tur misafirlerimizin rahatını düşünerek hazırlanmış araçlardır.
Yolculuk sırasında araç içi ikramlarımız, beş yıldızlı Ilgaz Mountain Resort’ta verilecek olan öğle yemeği (öğle yemeğine sucuk tavuk; ya da sucuk köfte şeklinde mangalda alabilmeniz mümkündür; ve aynı zamanda da yemek sırasında meşrubat ve salata ikramlarımız bulunmaktadır.) Milli Park giriş ücreti; ve firmamız tarafından, siz değerli misafirlerimize verilecek olan rehberlik hizmetleri, firmamıza aittir.
Firmamıza ait olmayan ve sizin ödeyeceğiniz ücretler ise, lift kullanımı, kayak kirası, kişisel harcamalarınız ve firmamızın size vermiş olduğu öğle yemeği haricinde istediğiniz farklı bir menüdür.
Fiyat: Kişi başı 60 TL

ılgaz günübirlik turlar,ılgaz günübirlik tur,ankara çıkışlı ılgaz turu,ankara çıkışlı ılgaz turları,ılgaz turları günübirlik,ılgaz turu günübirlik
etiketler:, ,
5.113 okunma

YORUMLAR