Ankara Çıkışlı Günübirlik Yedigöller Turu (Uygar Tur)

Tur misafirleri ile buluşma saati, sabah saat 07:30’dur. Emekli Sandığı önünde tur misafirlerimiz ile gerçekleştireceğimiz buluşma sonrasında hareketimiz gerçekleştirilecektir. Yolculuk sırasında gereken molaların verilmesinin ardından Yedigöller bölgesine varılacaktır. Yedigöller bölgesine varıldığında, kısa bir çevre turu gerçekleştirilecek; sonrasında ise, öğle yemeği molası verilecektir. Öğle yemeğinde Yedigöller bölgesinde, açık büfe mangal keyfi yapılacaktır.<!–adsense–> Öğle yemeğinin sonrasında ise, Deringöl, Küçükgöl, Büyükgöl, Nazlıgöl, Seringöl, İncegöl ve Sazlıgöl gezilecektir. Yaklaşık 1.5 saat sürecek olan göl turları ile yapılacak çevre gezisinden sonra, tur misafirlerimiz ile belirlenen saatte, belirlenen noktadan, Ankara’ya hareket gerçekleştirilecektir. Keyifli bir dönüş yolculuğunun ardından Ankara’ya varış gerçekleştirilecek; ve gezimiz son bulacaktır.

Tur ücretimize dahil olan hizmetler: Lüks otobüs ile ücretsiz ulaşımın sağlanması ile başlayacak olan hizmetler, otobüs içerisinde sabah kahvaltısı için, tur misafirlerine verilecek olan poğaça; ve sıcak soğuk içecek ikramları ile devam edecektir. Profesyonel rehberlik hizmetlerimiz; ve mangalda yenilecek olan öğle yemeğinde, köfte, sucuk, garnitür ve meşrubatlarımız, milli park giriş ücretlerimiz ile devam edecektir.

Tur ücreti 80 TL’dir. Tur, her Pazar gerçekleştirilmektedir.

 

ankara çıkışlı yedigöller turu,emekliler için günübirlik tur,bayramda ankara çıkışlı yedigöller turu,uygar tur yedigöller abant,30 ağustos yedigoller ankara cikisli,uygar tur ankara
etiketler:, ,
3.046 okunma

YORUMLAR