Ankara Çıkışlı Günübirlik Düzce Turu (Ayder)

Düzce turu için belirlenen buluşma noktaları ve buluşma saatleri şu şekildedir: Atatürk Lisesi önü 07:30; Ümitköy Galeria önü: 08:00… Belirtilen noktalarda gerçekleştirilecek olan buluşmanın sonrasında ise, Düzce’ye doğru hareket edilecektir. <!–adsense–>
Düzce turunda, ilk uğranacak olan yer: Efteni Kuş Gölü’dür. Efteni Kuş Gölü’nün içerisinde ortalama 150 adet farklı kuş türü bulunmaktadır. Efteni Kuş Gölü’nün kuş seyir terasından, kuşlar; ve Efteni Kuş Gölü’nün izlenmesinin sonrasında, Güzeldere Şelalesi’ne doğru Düzce turuna devam edilecektir. Güzeldere Şelalesi’nin görülmesinin sonrasında ise Samandere Şelalesi’ne doğru, Düzce turuna devam edilecektir.
Düzce turunda görülecek olan Samandere Şelalesi, Orman Bakanlığı tarafından Tabiat Anıtı olarak isimlendirilmektedir. Samandere Şelalesi, korkuluğu da bulunan Samandere Şelalesi’nin terasından izlenmek için oldukça uygundur. Samandere Şelalesi’nde öğle yemeği molası da verileceltir.

Düzce turunda, öğle yemeğinin sonrasında sırayı Aydınpınar Takım Şelaleleri almaktadır. Aydınpınar Takım Şelalelerine giderken, Düzce turu rehberinin gerçekleştirmiş olduğu hikaye anlatımları dinlenecek; daha sonra da Aydınpınar Takım Şelaleleri görülecektir. Daha sonra ise, Düzce turu misafirlerine serbest zaman verilecektir. Belirlenen serbest zamanın dolmasının ardından ise, Düzce turu sona erecek; ve Ankara’ya dönüş yolculuğuna başlanacaktır.

Düzce turunda belirlenen kişi başı ücret 100 TL iken; öğle yemeğinin yanında alınacak olan içecekler, belirlenen ücrete dahil edilmeyecektir.

Güncel tur tarihlerini sayfanın üstünde veya aşağıdaki listede görebilirsiniz.

Ankara çıkışlı tüm günübirlik turlar için tıklayın

Ankaradan tüm turlar için tıklayın

Ayder Turizm tarafından düzenlene tüm turlar için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.