Ankara Çıkışlı Günübirlik Beypazarı Turu (Saltur)

Sabah 08:30’da, Tunus Caddesi Numara 14’te buluşularak, Beypazarı istikametinde harekete geçilecektir. Keyifli bir yolculuğun ardından Beypazarı’na varıldıktan sonra, Beypazarı’nın tarihi evleri, Hıdırlık Tepesi; ve tarihi konak gezilecektir.<!–adsense–>Tarihi konak bugün müze olarak kullanılmaktadır. Bu gezilerin ardından, Beypazarı’na ait yöresel yemeklerden oluşan öğle yemeği yenilecektir. Yemek sonrasında, tur misafirlerimiz, Beypazarı çarşısına götürülecek; ve çarşıda geçirilmek üzere serbest zaman verilecektir. Son olarak İnözü vadisi gezilecek; ve ardından, yine keyifli bir yolculuk ile Ankara’ya hareket edilecektir.
Tur ücretlerimize dahil edilecek olan Öğle yemeği; ve müze ile ören yerlerine giriş ücretleri iken; tur misafirlerimizin ödemesi gereken tek ücret, kişisel harcamaları için yaptıkları alışverişler olacaktır.
Tur ücreti 65 TL’dir…

SALTUR TURİZM tüm turları

ANKARADAN tüm GÜNÜBİRLİK Turlar

Beypazarı Turları,beypazarı turları ankaradan,beypazarı turları ankara,günübirlik beypazarı turu,ankara çıkışlı beypazarı turu,ankaradan beypazarına günübirlik turlar
etiketler:, , , ,
10.295 okunma

YORUMLAR