Ankara Çıkışlı Günübirlik Amasra Turu- Saltur Turizm

Ankaralılar için denize en yakın yer olarak Amasra gelir akla… Amasra’nın güzelliklerini görmek isteyenler için Saltur’un Amasra Turu hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Saltur Ankara Çıkışlı Günübirlik Amasra Turu

<!–adsense–>Sabah saat 7:30’da Tunus Caddesi Numara 14’te gerçekleştirilecek olan buluşmanın ardından Amasra’ya hareket edilecektir. Yolculuk sırasında, yolculuğunuzdan keyif almanız sağlanacak; ve sonrasında ise Amasra’ya varış gerçekleşecektir. Amasra’da gezilecek ve görülecek olan yerler arasında, Karadeniz’in, tek yol anıtı olarak bilinen Kuşkayası yol anıtının görülmesinin ardından Amasra’da Kaleiçi, Küçük Liman, Büyük Liman ve Amasra Kalesi gezilecektir. Sonrasında ise, öğle yemeği zamanı gelmiş olacak; ve öğle yemeğinde, açık büfe ve salata keyfi yaşanacaktır. Öğle yemeğinden sonra, tur misafirlerimizin Çekiciler Çarşısı’nda alışveriş yapmalarına imkan tanınacak; ve sonrasında da Ankara’ya dönüş için otobüslerimize binilecektir. Akşam saatlerinde ise, Ankara’ya varış gerçekleşmiş olacaktır.
Tur sırasında verilecek olan hizmetlerimiz: Gidiş dönüş ulaşım ücretleri, öğle yemeğinde balık salata keyfi, müze ve ören yerlerine giriş ücretleri ile, firmamızın sizler için hazırlamış olduğu rehberlik hizmetlerimiz tur ücretlerimize dahildir. Yemekte içecek almak isteyen tur misafirlerimiz ise, alacakları içeceğin ücretini ödeyeceklerdir.

Kişi başı 85 TL olan turun gerçekleşeceği tarihler ise, 16 Mart, 7 Nisan, 23 Nisan, 12 Mayıs, 2 Haziran, 9 Haziran ve 16 Haziran 2013 günleridir.

Ankara çıkışlı tüm Günübirlik Turlar için tıklayın

Ankaradan tüm turlar için tıklayın

Saltur Turizm tarafından düzenlenen tüm turlar için tıklayın

ankara çıkışlı günübirlik turlar,amasra,günübirlik turlar ankara,amasra turu ankara çıkışlı,saltur ankara,günübirlik turlar ankara çıkışlı
etiketler:, ,
18.834 okunma

YORUMLAR