Ankara Çıkışlı Günübirlik ABANT-GÖLCÜK TURU (Ayder Turizm)

Tur misafirlerimiz ile, sabah saat 08:00’da Atatürk Lisesi önünde; ve 08:30’da da Ümitköy Galeria önünde buluşarak Abant yolculuğumuza başlıyoruz.

Ankara Çıkışlı Günübirlik ABANT TURU Ayder Turizm

Günübirlik düzenlenen Abant turumuz ile, çocuklarınızı doğa ile buluşturabilecek; ve sevgiliniz ya da eşiniz ile romantik dakikalar geçirebileceksiniz. Bunun yanında, şehrin yoğun tempo ve gürültüsünden kurtulacak, eşsiz doğal güzelliklerin farkına varıp, hatırlayabilme imkanı yakalayacaksınız.<!–adsense–> Belki de Abant’ta, fotoğraf çekme arzunuzu gidereceksiniz. 3.5 saatlik, keyifli bir yolculuk sonrasında Abant’a ulaşıyoruz. Baharın tüm güzelliklerini burada görebilme şansına sahip olacaksınız. Nilüferler, ve çam ağaçlarının güzelliğini iliklerinize kadar Abant’ta hissedeceksiniz. Burada, dileyen tur misafirlerimiz, göl kenarında keyifli bir yürüyüş yapacak, dileyen misafirlerimiz ise, fayton ile gezintiye çıkabileceklerdir. Turumuzda, kim, nasıl zaman geçirmek istediğine kendisi karar verecektir. Öğle yemeği vaktimiz geldiğinde ise, açık büfe mangal keyfinden faydalanmak oldukça iştah açıcı olacak. Abant manzarası ile birlikte yemek yemek, oldukça hoşunuza gidecek. Yemek sonrasında ise, 1.5 saat gibi bir zamanı, yürüyüş yaparak ya da dinlenebilmek için değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Gününüz o kadar güzel ve amacına uygun geçecek ki, Abant’tan ayrılmayı hiç istemeyeceksiniz. Ayrılmadan önce, göl girişinde köylülerin kurduğu pazara uğrayacağız. Burada, yöresel lezzetlerden, köylülerin oluşturduğu yiyeceklerden satın alma imkanına sahip olacaksınız. Erişte, tarhana, meyve, bal… Ve daha pek çok şeyin, bölgedeki köylülerin üretimi olduğunu belirtmek isteriz. Sonrasında ise, Ankara’ya dönüş vaktimiz gelecek; ve gerekli molaların da verilmesi ile, Ankara’ya ulaşarak, turumuzu noktalayacağız.
Tur ücretimize dahil olan hizmetlerimiz: Müze, ören yeri ve milli parklara giriş ücretleri, öğle yemeği, rehberlik hizmeti, ulaşım, çevre gezileri tur ücretimize dahil iken, bunun dışında pazardan yaptığınız alışverşler gibi özel harcamalarınız, tur ücretimize dahil edilmeyecektir.
Tur ücreti kişi başı 90 TL’dir.

Ankaradan tüm Günübirlik Abant turları

Ankaradan Günübirlik tüm turlar

Ayder Turizm’in tüm turları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.