Ankara Çıkışlı 23 Nisan Şile Ağva Maşukiye Kerpe Sapanca Turu (Saltur)

1. Gün: 23 Nisan turları çerçevesinde Saltur’un düzenlemiş olduğu Şile Ağva, Maşukiye, Kerpe, Sapanca turunun misafirleri sabah saat 07:30’da Tunus Caddesi Numara 14’te buluşacak; ve gerçekleşen buluşmanın ardından Maşukiye’ye hareket gerçekleştirilerek şeker bayramı turuna başlanacaktır. Maşukiye’ye varıldığında, 23 Nisan turu misafirlerine serbest zaman verilecektir. Serbest zamanın dolmasının ardından öğle yemeği yenilerek Sapanca Gölü’ne doğru 23 Nisan turuna devam edilecektir. <!–adsense–>Sapanca Gölü’ne ulaşıldığında göl kenarında bir yürüyüş gerçekleştirilecek, ve Saltur 23 Nisan turu misafirlerine Sapanca Gölü’nde geçrilecek serbest zaman verilecektir. Verilen serbest zamanın da dolmasının ardından Şile’ye doğru tura devam edilecektir. Şile Limanı ve Şile Feneri gezildikten sonra,  misafirler, gece konaklayacakları otele götürülecek, otele yerleşen 23 Nisan turu misafirleri akşam yemeklerini yiyerek burada konaklayacaklardır.
2. Gün: Otlede yapılacak olan sabah kahvaltısının ardından Polenezköy’e doğru 23 Nisan turuna devam edilecektir. Arıcılık Müzesi ve Zofia Rizi Anı Evi gezilerinin sonrasında Polenezköy meydanında ve sokaklarda yapılacak güzel bir yürüyüş zamanı ardından Şile’ye gidilecektir. Şile’de Şile Feneri ve Şile Limanı gezilecek; ve daha sonra Saltur misafirlerine Şile bezi alışverişi yapmaları için serbest zaman verilecektir. Verilen serbest zamanın dolmasının sonrasında ise otele gidilerek akşam yemeği yenilecek; ve konaklanacaktır.
3. Gün: Otelde yapılacak olan sabah kahvaltısından sonra Ağva’ya hareket edilecektir. Ağva’ya gidildiğinde ilk olarak Göksu nehrinin üzerinde bir tekne turu gerçekleştirilecektir. Tekne turunun sonrasında ise Ağva Merkez’e gidilecek; ve 23 Nisan turu misafirlerine serbest zaman verilecek; öğle yemeği bu serbest zamanda yenilecektir. Öğle yemeğinden sonra ise şeker bayramı turuna Kerpe yolculuğu ile devam edilecektir. Kerpe’de önce Anıtsal Kayalıklar gezilecek; daha sonra ise Saltur misafirlerine bir serbest zaman verilecektir. Verilen serbest zamanın dolmasından sonra ise 23 Nisan turuna bir nokta konularak Ankara’ya geri dönüş yolculuğuna başlanacaktır.
Saltur tarafından düzenlenen 23 Nisan turuna katılım ücreti kişi başı 395 TL’dir. Ücrete öğle yemekleri ve yemeklerin yanında alınacak olan içecekler dahil değildir…

şile kerpe,ankara çıkışlı 23 nisan maşukiye turları,23 nisan eskişehir çıkışlı ağva turları,ankaradan maşukiyeye,ayder turizm şile ağva tur,kerpe günübirlik tur
etiketler:, , , ,
1.804 okunma

YORUMLAR