29 Ekimde Nereye Gidilir?

29 Ekimde Nereye Gidilir?

29 Ekimde Abant ilk akla gelen yerlerden… Sonbaharın keyfini çıkarabileceğiniz diğer yerler ise Gölcük ve Yedigöller… Sonbaharın da gelmesiyle birlikte renk cümbüşü var Bolu yöresinde… <!–adsense–>Özellikle İstanbul ve Ankaradan Abant, Yedigöller ve Gölcük günübirlik geziler için iyi birer alternatif… Erken yola çıkabilirseniz, Abant-Gölcük veya Abant-Yedigöller de yapabilirsiniz… Abant taraflarına gidip, başka nereleri görebilirim diyenler için Sünnet Gölü, Mudurnu ve Göynük taraflarını önerebiliriz :)

29 Ekimde şehir turu yapmak isteyenler için İstanbul, İzmir, Konya , Bursa ve Eskişehir tavsiye edebiliriz.

Kapadokya yöresinin de güzel bir tercih olacağını belirtelim. Avanos, Ürgüp, Göreme peribacaları ve yeraltı şehirleri ile sizi bekliyor…

Amasra, günübirlik geziler için oldukça ideal bir tatil yeri… 29 Ekimde Amasra’yı düşünmek isterseniz, havanın genelde soğuk olmadığını, ama rüzgarının bol olduğunu özellikle belirtelim :)

Ankara’ya yakın gezilecek yer arayanlar için Beypazarı ideal bir tercih. Yayla havası almak isteyenler için Beypazar Karaşar Eğriova Yaylasını önerebiliriz. Beypazarı gezisinin sonunda akşamüstü Çayırhan’a uğrayıp semaverde çay keyfi yapmak, gezinizin daha güzel bitmesini sağlayabilir.

29 Ekimde gezmek için İzmir’e yakın yer arayanlar için Efes, Meryemana, Pamukkale güzel alternatifler.

29 Ekimde nereye gidilir sorusuna, kayak yapmak isteyenler için Uludağ, Kartalkaya ve Ilgaz’dan da bahsetmenin yerinde olacağını düşünüyoruz. Bol keyifli tatiller ;)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.