29 Ekim Özel İzmirden Haftasonu Bodrum Turu (Fma)

1. Gün: Cumhuriyet Bayramı turları dahilinde düzenlenen İzmir çıkışlı Bodrum Ve Koyları turu için buluşma yerleri ve buluşma saatleri şu şekilde belirlenmiştir: Bostanlı Vapur İskelesi – 07:15, FMA TRAVEL Yalı Ofisi – 07:30, Lozan Meydanı Atatürk Lisesi – 07:45, Hatay – Üçyol – 08:00…Buluşmanın gerçekleşmesinin sonrasında Cumhuriyet Bayramı turları dahilinde gerçekleştirilecek olan Bodrum Ve Koyları gezisi için yola çıkılacaktır. <!–adsense–>Yol üzerinde ilk olarak bir sabah kahvaltısı molası verilecek; ardından da Bodrum’a doğru yolculuğa devam edilecektir. Bodrum’da otele yerleşecek olan Cumhuriyet Bayramı turu misafirleri, ilk olarak öğle yemeklerini yiyecek; ardından da otelin imkanlarından yararlanmaya başlayacaklardır. Akşam yemeği de otelde, sınırsız içki ve canlı müzik eşliğinde alınacaktır. Konaklama oteldedir.
2. Gün: Otelde sabah kahvaltısının yapılmasından sonra Bodrum Merkez’e gidilecektir. Bodrum’da, Sualtı Arkeoloji Müzesi ve Bodrum Kalesi gezileri, Cumhuriyet Bayramı turu rehberinin rehberliğinde gezilerek tanınacaktır. Daha sonra ise, Bodrum koylarının tanınması adına ekstra mavi yolculuk düzenlenecek; mavi yolculuğa katılmak isteyen tur misafirleri tekneye binerek Bodrum koylarını gezmek üzere mavi yolculuğa başlayacaklardır. Öğle yemeği de teknede yenilecektir. Gün sonuna doğru tekneden inecek olan Cumhuriyet Bayramı turu misafirleri, Bodrum ve Koyları turunun sonuna gelmeleri sebebiyle İzmir’e dönüş yolculuğuna başlayacaklardır. Yol üzerinde Milas halı üretim atölyesine konuk olacak olan tur misafirleri, Türk halılarının üretimi ile ilgili de bilgi alacaklardır.
Cumhuriyet Bayramı turları çerçevesinde düzenlenen İzmir çıkışlı Bodrum ve koyları turu için belirlenen kişi başı ücret: 129 TL’dir. Belirtilen ücrete dahil edilmeyen hizmetler ise: müze ve ören yerlerine giriş ücretleri, otelde ekstra alınacak olan yiyecekler ve içecekler, öğle yemekleri; ve Bodrum’da gerçekleştirilecek olan tekne turunun ücretidir.

izmirden hafta sonu turları,haftasonu turları izmirden,bodrum veya güllü te üretilen bir tekne türü nedir,2011 ekim izmirden günübirlik turlar,izmir günübirlik özel tekne turlari,izmir hafta sonu bodrum turları
1.586 okunma

YORUMLAR